Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Jak powinna wyglądać kosmetyczka współczesnego faceta

Porządny mężczyzna ma sposobność wyboru wielu kosmetyków takich jak ałun, które pomagają utrzymać schludny wygląd. Co zatem powinno wylądować w szafce takiego mężczyzny?

maszynka do golenia
Warto rozpocząć od przeanalizowania szafki w łazience pod kątem kremów i balsamów. Przeróżne kremy pozwalają zadbać o skórę twarzy. W każdym wieku skóra potrzebuje innych składników, dlatego gdy mężczyzna jest np. po 40 to znajdzie kremy produkowane konkretnie dla tego przedziału wiekowego. Na dodatek przy pielęgnacji skóry mądrze jest kupić balsamy, gdyż pozwalają zadbać o skórę po goleniu.

Golenie to regularna czynność każdego mężczyzny. Chcąc się znakomicie prezentować trzeba zadbać o gładkie i dokładne golenie. Jest to karkołomne do osiągnięcia przy zastosowaniu jednorazówek czy tanich maszynek nabytych w markecie. Gładką skórę uzyskamy przy zastosowaniu brzytwy do golenia, jednak nie jest to na pewno narzędzie dla niepewnych rąk. Używanie brzytwy wymaga długiego treningu, ale daje świetne rezultaty. Tu warto kupić dobry pędzel do golenia.

Drugą ciekawą opcją jest klasyczna maszynka do golenia. Jako ostrza stosuje się tu żyletki. Są one solidne i mocne. Te maszynki wybornie się przedstawiają - ich chromowane obudowy naprawdę przywołują obrazki z klasycznych filmów.

Kolejne tematy

Przystojny facet nie może nie być ogolony! Zobacz nasze podpowiedzi

mężczyzna
Przystojny facet nie może nie być ogolony - stwierdzenie to bez przerwy trzyma aktualność w przypadku zdecydowanej większości naszych mężczyzn. Oczywiście nie mówimy tu o sytuacjach, gdy ktoś posiada wypielęgnowane wąsy czy brodę. Również nieduży, parudniowy zarost w wielu sytuacjach dodaje panom stanowczości i atrakcyjności. Jednak w codziennych okolicznościach, a tym bardziej przy ważnych wydarzeniach, zarośnięta, nieogolona twarz wygląda niechlujnie.


Przy skaleczeniach dobrze jest użyć ałun. Umożliwia on na szybkie zatamowanie krwotoku. Jasne jest że nawet staremu wydze zdarzy się moment nieostrożności. W takim momencie dobrze mieć ałun pod ręką, bo w takich sytuacjach potrafi on niezastąpiony.

Warto poświęcić czas swojej szafce i zaopatrzyć ją w oryginalne i wytrzymałe rzeczy. Można kupić od razu zestaw do golenia i najbardziej przydatne kremy.

Czy przedstawiany tekst jest według Ciebie ciekawy? Jeżeli tak, to wejdź również na pomocne opracowania (https://modazielinscy.pl/aktualnosci/wszystkie-salony-moda-zielinscy-i-atelier-zielinska-by-igar-otwarte-od-1-lutego%21), które okażą się nieprawdopodobnie potrzebne.

Pozostałe akcesoria typu dodatkowe kremy czy balsamy możemy dokupywać w czasie. Warto podczas zakupu kierować się nie tylko ceną, ale zwrócić uwagę na jakość. W końcu często raz kupiony sprzęt będzie nam służył przez wiele lat.
Podpatrzone na: facetaria.pl
Twórca artykułu: Emilia Kasperczak
2021/09/08, 10:01:03