Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

H&M – ciuchy dla każdego

Mało kto orientuje się, że ubrania H&M są oferowane już od niemalże 7 dekad. Co prawda w naszym kraju pierwszy butik tego globalnego przedsiębiorstwa otworzono dopiero 10 lat temu, jednak reszta globu zdołała się już przyzwyczaić do marki. Pierwszy punkt handlowy H&M został utworzony zaledwie 2 lata po zakończeniu Drugiej Wojny Światowej. W tamtym czasie firma nazywała się Hennes, co w języku jej ojca, obywatela Szwecji Perssona, znaczyło „dla niej”. Nazwa mówi, że w tamtym czasie w sklepach oferowano jedynie ubrania kobiet. Dwie dekady potem szef dynamicznie się rozwijającej firmy zagarnął punkt handlowy, który zwał się Mauritz. Przejęcie miało niesamowicie istotną konsekwencję – w przybytkach pojawiły się też ubrania dla mężczyzn, a nieskrócona nazwa firmy od tego momentu to Hennes&Mauritz.

Kolejne tematy

Zakupy online – w poszukiwaniu najlepszych okazji

ciąża
Zakupy w Internecie pochwalić się mogą tak dużym zainteresowaniem między innymi z uwagi na korzystne ceny. Nabywając w sieci można niemało oszczędzić, zatem z każdym rokiem coraz więcej rodaków decyduje się na zmianę swych nawyków zakupowych. Naturalnie nie wszystkie internetowe sklepu są konkurencyjne pod względem cenowym, dlatego też nie należy się decydować na zakupy w pierwszym lepszym sklepie. Znacznie rozsądniejszym rozwiązaniem będzie zestawienie ze sobą ofert konkurencyjnych podmiotów.


Powinno się powiedzieć, że założyciel firmy H&M odniósł wielki sukces w dziedzinie handlu odzieżą. Teraz ubrania H&M są oferowane w parudziesięciu krajach na całym świecie. Firma zatrudnia 90 000 ludzi! I, co jest niezwykle, firma nie ma własnych fabryk ubrań, ubrania są dla niej robione przez osobnych fabrykantów. Można przemyśleć, czemu odzież i torebki H&M są tak popularne wśród konsumentów. Z pewnością jednym z największych atutów firmy jest to, że sprzedawane produkty są niezbyt drogie i dobrej jakości. Przez to każdy może sobie pozwolić na zakup porządnych ubrań. Inną przesłanką jest to, że marka jest na rynku już siedem dziesięcioleci. Ludzie chętniej stawiają na towary firm, które są powszechnie znane i popularne.

Na koniec krótka uwaga na temat tegorocznych mód. Analitycy mówią, że w tym sezonie popularne staną się różnego typu małe ozdoby na uszy i dłonie. Dlatego kolejnym razem, gdy odwiedzisz punkt nordyckiej firmy, postaw na odjazdowe kolczyki H&M. Poszukaj także ciężkich i kolorowych bransoletek.
Twórca artykułu: Rufus
2018/07/12, 10:40:27