Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

H&M – ciuchy dla każdego

Mało kto orientuje się, że ubrania H&M są oferowane już od niemalże 7 dekad. Co prawda w naszym kraju pierwszy butik tego globalnego przedsiębiorstwa otworzono dopiero 10 lat temu, jednak reszta globu zdołała się już przyzwyczaić do marki. Pierwszy punkt handlowy H&M został utworzony zaledwie 2 lata po zakończeniu Drugiej Wojny Światowej. W tamtym czasie firma nazywała się Hennes, co w języku jej ojca, obywatela Szwecji Perssona, znaczyło „dla niej”. Nazwa mówi, że w tamtym czasie w sklepach oferowano jedynie ubrania kobiet. Dwie dekady potem szef dynamicznie się rozwijającej firmy zagarnął punkt handlowy, który zwał się Mauritz. Przejęcie miało niesamowicie istotną konsekwencję – w przybytkach pojawiły się też ubrania dla mężczyzn, a nieskrócona nazwa firmy od tego momentu to Hennes&Mauritz.

Kolejne tematy

Modne ubrania i inne elementy ubioru, w które opłaca się wyposażyć w okresie zimowym.

Na zakupach
Przed każdym bez wyjątku zbliżającym się sezonem należy przeprowadzać zakupy dzięki jakim będzie się odpowiednio zabezpieczonym, a do tego będzie się wyglądać trendy. Mianowicie, modne ubrania oraz inne dodatki do stroju, w jakie dobrze będzie się uposażyć w okresie zimowym są przykładowym z ważniejszych wyborów, aczkolwiek niektórym mogłoby się wydawać, iż bardziej znaczące jest, jak zaprezentują się latem.


Powinno się powiedzieć, że założyciel firmy H&M odniósł wielki sukces w dziedzinie handlu odzieżą. Teraz ubrania H&M są oferowane w parudziesięciu krajach na całym świecie. Firma zatrudnia 90 000 ludzi! I, co jest niezwykle, firma nie ma własnych fabryk ubrań, ubrania są dla niej robione przez osobnych fabrykantów. Można przemyśleć, czemu odzież i torebki H&M są tak popularne wśród konsumentów. Z pewnością jednym z największych atutów firmy jest to, że sprzedawane produkty są niezbyt drogie i dobrej jakości. Przez to każdy może sobie pozwolić na zakup porządnych ubrań. Inną przesłanką jest to, że marka jest na rynku już siedem dziesięcioleci. Ludzie chętniej stawiają na towary firm, które są powszechnie znane i popularne.

Na koniec krótka uwaga na temat tegorocznych mód. Analitycy mówią, że w tym sezonie popularne staną się różnego typu małe ozdoby na uszy i dłonie. Dlatego kolejnym razem, gdy odwiedzisz punkt nordyckiej firmy, postaw na odjazdowe kolczyki H&M. Poszukaj także ciężkich i kolorowych bransoletek.
Twórca artykułu: Rufus
2023/04/07, 07:01:06