Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Kobiety zimą

Zima jest charakterystyczną porą, w której ze względu na niskie temperatury oraz silny wiatr należy zadbać o swój komfort i zdrowie. Bardzo ważny jest odpowiedni ubiór, izolujący od zimna i wilgoci. Od tego zależne jest bowiem zdrowie i dobry nastrój w tym okresie. Grube kurtki, futra i płaszcze stanowią typowy widok. Podobnie jak w innych porach roku, również w zimie ubrania podlegają różnym modom i zmianom stylu. W każdym sezonie modne są inne materiały, dodatki i kolory. Niektóre z trendów z minionych dekad aktualnie przeżywają renesans, w nowoczesnych, dostosowanych do obecnych warunków wersjach. Wyszukując w na stronach WWW „moda zima 2013” uzyskuje się wiele podpowiedzi odnośnie dzisiejszych mód.
Zimowa aktywność
Ubrania wierzchnie W poprzednich sezonach następowało wiele zmian w odniesieniu do modnych okryć wierzchnich na zimę. Trendy zima 2013 obejmują natomiast konkretne pomysły. Przede wszystkim aktualnie kładzie się nacisk na wygodę i ciepło. Jeszcze w sezonie ubiegłym modne były damskie płaszcze z różnych tkanin, raczej niezbyt długie, a ze względu na materiał – raczej cienkie i nie izolujące od wilgoci. Ich częstą wadą był również brak kaptura, który w zimie niejednokrotnie okazuje się być niezbędny, zwłaszcza dla kobiet, które nie lubią czapek.
Jesienne przygotowania do aktywnego sezonu zimowego
Na ulicach miast oraz w sklepach odzieżowych królują aktualnie długie płaszcze puchowe, najczęściej wyposażone w pasek na wysokości talii. Ich kolory są zróżnicowane, choć standardowa czerń zdecydowanie przeważa. Płaszcze te zawsze wyposażone są w kaptur i są bardzo grube. Często również posiadają puchowy kołnierz, który może być wykorzystywany zamiast szalika.

Buty i dodatki Na dzień dzisiejszy modne i często noszone jest obuwie na koturnach. Często mają elementy wykonane z futra, są ciepłe i nierzadko sznurowane. Do surowców należą skóra, zamsz i skóropodobne. Dodatki na zimę także podlegają zmianom trendów. Obecnie modne są szaliki w postaci tak zwanych kominów, którymi można owinąć szyję kilkakrotnie, jak również założyć na głowę. Rosnącą popularnością cieszą się wszelkie dodatki futrzane, czyli czapki w kształcie głów zwierząt, rękawiczki z futra, obramowania kapturów. Bardzo często kobiety zamiast czapek noszą nauszniki, które także często są z futra.


Kolejne tematy

Jakie są atuty jeansów markowych

Pepe Jeans - jeansdom.pl
Znakomita jakość, jaką tylko można na rynku znaleźć, proponuje właśnie firma Pepe Jeans. Doskonały poziom wykonania odzieży, o który wciąż troszczy się brytyjska marka, zauważony został u nas już jakiś czas temu. Swe początki firma wzięła z Portobello, gdzie zaczęła swoją zakrojoną na szeroką skalę w późniejszym czasie działalność. Od roku 1973 w dzielnicy Londynu Notting Hill stawała się coraz bardziej rozpoznawanym i cenionym przez klientelę brandem
.
Podpatrzone na: Kraina Stylu
2017/09/18, 06:33:02