Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Kobiety zimą

Zima jest charakterystyczną porą, w której ze względu na niskie temperatury oraz silny wiatr należy zadbać o swój komfort i zdrowie. Bardzo ważny jest odpowiedni ubiór, izolujący od zimna i wilgoci. Od tego zależne jest bowiem zdrowie i dobry nastrój w tym okresie. Grube kurtki, futra i płaszcze stanowią typowy widok. Podobnie jak w innych porach roku, również w zimie ubrania podlegają różnym modom i zmianom stylu. W każdym sezonie modne są inne materiały, dodatki i kolory. Niektóre z trendów z minionych dekad aktualnie przeżywają renesans, w nowoczesnych, dostosowanych do obecnych warunków wersjach. Wyszukując w na stronach WWW „moda zima 2013” uzyskuje się wiele podpowiedzi odnośnie dzisiejszych mód.
Zimowa aktywność
Ubrania wierzchnie W poprzednich sezonach następowało wiele zmian w odniesieniu do modnych okryć wierzchnich na zimę. Trendy zima 2013 obejmują natomiast konkretne pomysły. Przede wszystkim aktualnie kładzie się nacisk na wygodę i ciepło. Jeszcze w sezonie ubiegłym modne były damskie płaszcze z różnych tkanin, raczej niezbyt długie, a ze względu na materiał – raczej cienkie i nie izolujące od wilgoci. Ich częstą wadą był również brak kaptura, który w zimie niejednokrotnie okazuje się być niezbędny, zwłaszcza dla kobiet, które nie lubią czapek.
Jesienne przygotowania do aktywnego sezonu zimowego
Na ulicach miast oraz w sklepach odzieżowych królują aktualnie długie płaszcze puchowe, najczęściej wyposażone w pasek na wysokości talii. Ich kolory są zróżnicowane, choć standardowa czerń zdecydowanie przeważa. Płaszcze te zawsze wyposażone są w kaptur i są bardzo grube. Często również posiadają puchowy kołnierz, który może być wykorzystywany zamiast szalika.

Buty i dodatki Na dzień dzisiejszy modne i często noszone jest obuwie na koturnach. Często mają elementy wykonane z futra, są ciepłe i nierzadko sznurowane. Do surowców należą skóra, zamsz i skóropodobne. Dodatki na zimę także podlegają zmianom trendów. Obecnie modne są szaliki w postaci tak zwanych kominów, którymi można owinąć szyję kilkakrotnie, jak również założyć na głowę. Rosnącą popularnością cieszą się wszelkie dodatki futrzane, czyli czapki w kształcie głów zwierząt, rękawiczki z futra, obramowania kapturów. Bardzo często kobiety zamiast czapek noszą nauszniki, które także często są z futra.


Kolejne tematy

Jaką kreację wybrać na wieczorną zabawę? Ogromny wybór w sklepie to duży problem dla portfela.

portfel
Weekendowy wieczór powinien być czymś wyjątkowym. A jak to zrobić? Rzecz jasna trzeba zaprosić kochaną osobę na randkę, ale podobnie można wybrać się zabawić. Interesującym pomysłem jest impreza, jednak niezależnie od tego, co wymyślimy, trzeba się porządnie ubrać. Jest bardzo dużo sklepów ukazujących nam własny stan magazynowy. Jednak na teraz bez doradztwa stylistki trudno to wszystko połączyć.
Podpatrzone na: Kraina Stylu
2017/09/18, 06:33:02