Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Odpowiednio wybrana biżuteria ze srera

Biżuteria od tysiącleci pełni dużo zadań dla każdej narodowości. Nawet w dzisiejszych czasach może pełnić rolę religijną, symboliczną, zaakcentowania statusu społecznego, użytkową i ozdobną.
figura


rynek


Biżuteria odpowiednio dobrana potrafi uwydatnić nie tylko urodę właścicielki, lecz również garderobę, jaką ma sobie. Przez ubranie i odpowiednią biżuterię możemy konstruować swój wizerunek i uwydatniać osobowość.


Hurtownia srebra proponuje rozmaitego typu produkty. Biżuteria to nie tylko pierścienie, obrączki, czy kolczyki. Projektanci biżuterii wykonują unikatowe produkty okolicznościowe jednocząc ze sobą standardowe techniki złotnictwa z dzisiejszymi formami.


Srebro jest kruszcem, po jaki projektanci biżuterii sięgają dużo entuzjastyczniej aniżeli po pozostałe metale szlachetne. Srebrna biżuteria jest wiele łatwiejsza w zestawianiu z różnymi stylizacjami niż złote ozdoby. Oprócz tego srebro jest częstokroć znacznie tańsze aniżeli złoto, w związku z tym dużo z nas chętniej wybiera ją na co dzień, również może pozwolić sobie na większe zbiory srebrnej biżuterii aniżeli tej złotej. Srebro jest także dobrym wyborem dla uczuleniowców, gdyż niezwykle rzadko uczula. Poza misją ozdobną srebro ma bakteriobójcze własności. Srebro posiada działanie odkażające, zabija zarazki, niszczy względnie nie dopuszcza do rozwoju grzybów i pleśni. Od niedawna srebro zawierają kosmetyki i środki czystości.


Biżuteria to nie jedynie design.
Jest to rozwiązanie na powiększanie poczucia pewności siebie i własnej wartości. Dopasowana do osobowości, winna harmonizować z usposobieniem i bieżącym nastrojem.
2019/04/14, 20:55:02