Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

rock pillar jako stosowne obuwie do wspinaczki

Wspinaczka to sport do którego potrzebne są nie tylko muskuły i oprzyrządowanie, ale również zdrowy rozsądek. To nie tylko trening mentalny, lecz też trening mięśni i jak każdy sport wpływa korzystnie na zdrowie. Wspinanie umożliwia wyćwiczyć synchronizację motoryczną, hart, równowagę, ale rozładowuje również stres, uczy skupienia i cierpliwości. Ten typ sportu uruchamia wszelkie mięśnie.

wspinaczka po skałkach
Wielu z nas marzy o tym, aby spróbować wspinaczki. Natomiast część z nas obawia się, że sport ten jest nazbyt niebezpieczny i radykalny, oraz tego, że nastręcza on doskonałej formy fizycznej. W rzeczywistości, najistotniejsza jest dobra technika i właściwy rynsztunek. Do każdego rodzaju wspinania oprócz uprzęży i kasków, niezbędne są odpowiednie buty rock pillars. Takie są modelem uniwersalnym na wszystkie formacje skalne, jednak ich zalety najlepiej rozumieją i spożytkują wspinacze średnio zaawansowani i zaawansowani.

Zamiarem każdej poważnej osoby winno być przeżycie każdej wspinaczki bez skaleczeń. Przygotowania do wspinaczki trzeba rozpocząć od psychicznego nastawienia, skompletowania należytego sprzętu, również właściwego stroju, z akcentem na rock pillars.

Kolejne tematy

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami... sprawdź tym razem będzie w modzie!

lato
Nim się spostrzeżemy za oknem znowu będzie lato. Niemiłosiernie wysokie temperatury, błękit nieba, palące słońce. Dobrze już dzisiaj pomyśleć o stosownych ubraniach oraz butach, aby nie tylko prezentować się doskonale, ale także zapewnić sobie komfort na najwyższym poziomie.


Bardzo dobrze dopasowuje się do budowy stopy i dzięki swojej delikatnej struktury gwarantuje też ogromnie dobre czucie głazów. Buty mają stosunkowo wąską konstrukcję stopy, toteż okaże się dobrą opcją dla wspinających się kobiet. Ze względu na więcej miękką konstrukcję podeszwy i ścisłe czubki, buty tak samo bajecznie spisują się na małych dziurkach i krawędziach jak i w pracy na tarcie, nawet w śliskim jurajskim wapieniu. Porządnie dopracowana pięta ułatwia trwałość.
Budowa buta wspinaczkowego rock pillars i wykończenie wewnętrzne buta wykonywane są ze skóry naturalnej, sztucznej, lub połączenia obu takich budulców. Te buty to wygoda i odpowiedni poziom czystości.

Wszelakie detale gumowe, zarówno te ochraniające cholewkę, jak i cała podeszwa, to jedne z najistotniejszych fragmentów w strukturze buta. Rrock pillars są w pełni dopasowane do układu stopy i do każdego typu wspinaczki.
2019/03/21, 06:22:02