Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Sukienki dla każdej kobiety

Sezon urlopowy to najlepsza chwila, by wsunąć na siebie coś niesamowicie kobiecego. Daj sobie i facetom radość, zostawiając w spokoju spodnie i zakładając sukienkę! To strasznie użyteczna rzecz, właściwa na każdą okazję. Ślub, prywatka, oficjalna uroczystość - sukienka nadasię dobrze w każdej sytuacji! Przyjrzyjmy się aktualnym trendom, jeśli chodzi o sukienki na wesele.

Kolejne tematy

Ubrania do pracy - co wybrać?

kobieta w drodze do pracy
Sukienki są perfekcyjne na każdą okazję, gdy dorzucimy do nich żakiet i szpilki, przemienią nas w silne bizneswoman, jednak, gdy założymy dżinsową kurtkę i płaskie obuwie, możemy śmiało wybrać się z przyjaciółką na zakupy.


weselna stylizacja
Na początek coś klasycznego. mała czarna, opus magnum coco chanel, znakomicie odegra rolę zarówno sukienki koktajlowej, jak i kreacji wizytowej. Styliści podkreślają, że nie można bać się zmodyfikować trochę wzorzec i skusić się na odmiany białą i czerwoną. Mocno polecają małą poziomkową, rubinową albo koralową.

Sukienki koktajlowe w takich kolorach olśniewająco prezentują się w towarzystwie złota, czerni i srebra i takie też dobierz dodatki. Specyficzna okazja, czyli przyjęcie po ślubie ( mowa tu o ubraniu dla druhny lub gościa), to czas dla stonowanych i niezbyt wzorzystych kreacji. A mała rubinowa, uszyta w jednobarwnej tonacji, z powodzeniem odegra rolę sukienki na wesele .

Zza Oceanu przyszła nad Wisłę moda na sukienki z dzianiny i niedługie, gorsetowe kreacje. Na amerykańskich chodnikach święcą triumfy wielobarwne prążki, hafty i kraty. W naszym kraju tego lata królować z całą pewnością mają mocne i ciepłe kolory pastelowe. Trendy będą również ostre wzory i geometryczne desenie. Wygodne, przewiewne pastelowe i wyraziste sukienki wizytowe (czytaj tutaj więcej na temat modnych sukni) można nakładać na strój plażowy, modnie i pasując kolorystycznie skompletowany. To z pewnością będzie szałowa kreacja na wybrzeżu . sukienki (becolorfull.pl)
2019/03/26, 07:19:01