Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Nowa linia butów marki Bartek już w salonach

Dzieci ekspresowo dorastają, wyjątkowo w pierwszych latach swojego życia. Wszyscy rodzice wiedzą, że wiąże się to z mnogimi wydatkami.


Niedawno na polskim rynku pojawiła się najnowsza linia butów dziecięcych firmy Bartek.


inwestycja


kolorowe bambusowe pieluszki


Kolejne tematy

Kolczyki zrobione ze sreberka dla dzieciaków - a więc, dlaczego dorośli przekłuwają uszy dzieciom

Inspiracje od Gatty na Sylwestra
Przeciwko pozorom biżuteria dla dzieci to nie tylko piękne imitacje, którymi to dziecko się bawi, albo nosi aby chwalić się osobom znajomym. w rzeczywistości wielu rodziców od samego początku "naznacza" dzieciątko wraz z ratunkiem prawdziwej biżuterii, która najczęściej są kolczyki ze sreberka albo ze złotka, przekłuwając uszka maluszka (najbardziej często spotyka to dziewczynki), jeszcze zanim ono będzie wstanie wypowiedzieć słówko "Nie" lub całkiem przeciwnie - "Tak".


Dziany dżentelmen


Czy interesuje was co takiego nowatorskiego możemy znaleźć? Już na początku informujemy, że nie jest to seria budżetowych butów, z tego powodu że cena najtańszych zaczyna się od 200 złotych. Natomiast co w nich niezwykłe? Otóż buty dziecięce Bartek serii T mogą powiększać swą długość dzięki użyciu wyjątkowych wkładek i regulowanej ręcznie podeszwie buty dziecięce bartek. Droższa linia XX ma podeszwę, która samodzielnie się wydłuża. Wykorzystana technologia była niedawno opatentowana przez markę Bartek, lecz powiedziała ona, iż wzorowała się na technologiach stosowanych w NASA. Sama budowa podeszwy jest dość złożona, ale nam wystarczy wiedza, iż są całkowicie wodoodporne i idealnie izolują termicznie. Górna część buta uszyta jest z tworzywa rozciągającego się, jaki samoczynnie dopasowuje się do kształtu stopy dziecka. Podeszwa zbudowana jest tak, iż powiększa się o dziesięć do piętnastu mm, czyli nawet o 2-3 rozmiary! Dla pociechy oznacza to o wiele większą wygodę w czasie chodzenia, natomiast dla rodziców mimo wszystko zmniejszone wydatki.


Chociaż nie każde dziecko rośnie identycznie to mimo wszystko buty dziecięce Bartek najnowszych linii winny służyć nawet dwa sezony, jeżeli pociecha wcześniej ich nie popsuje pełną ofertę znajdziesz tutaj.


Buty dla dzieci wchodzi na wyższy poziom, wraz z pojawieniem się najnowszej linii butów firmy Bartek. Kto by pomyślał, iż można skonstruować „rozszerzalne” buty?
2019/03/30, 19:55:02