Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Chcesz kupić modną sukienkę na wesele?

Właśnie mija czas Komunii Świętych, a przed nami sezon ślubów. Wiosna i lato to piękne pory roku, pełne zieleni, kwiatów i słońca. Nic dziwnego, że to właśnie w wiosenno-letnich miesiącach zwykle urządzamy śluby. Żywimy również nadzieję na udaną aurę. Co raz częściej bowiem urządza się wesela w ogrodzie. Ten amerykański zwyczaj sprawdza się u nas znakomicie.


Z pewnością nie raz będziemy zaproszone na jakiś ślub. I wówczas pojawia się klasyczny problem: w co się przyodziać? Jak zwykle, stoimy przed wypełnioną po brzegi garderobą i z przerażeniem orientujemy się, że nie mamy co na siebie założyć. Ceremonia ślubna to wyjątkowa uroczystość i nasz strój musi być właściwy. Należy pamiętać, aby w urzędzie lub kościele nie eksponować zbytnio swoich wdzięków.
modna sukienka
To nie miejsce na rewię mody. Dekolt zawsze można pokazać na przyjęciu weselnym, dlatego wybierając weselną kreację, weźmy pod uwagę też pasujące okrycie.
Choć w czasie takiej imprezy pierwsze skrzypce będzie na pewno grała panna młoda, my także pragniemy wyglądać pięknie. Są dwa nieodpowiednie kolory na podobnych imprezach. Nie ubierajmy białej kreacji. To dzień panny młodej i to ona powinna stać się jego najjaśniejszą gwiazdą. Zapomnijmy też o czarnej kreacji. To z pewnością niewłaściwy kolor na taką uroczystość.

Sukienek w sklepach jest mnóstwo. Rzecz w tym, aby wybrać krój pasujący do naszej figury.
sukienka
Jeżeli jesteśmy szczuplutkie i nie mamy zarysowanych bioder to na pewno może pomóc nam sukienka z baskinką. Ta urocza falbana w magiczny sposób upozoruje nam tę część ciała. Modne sukienki z krótkim rękawem z baskinką czynią, że nawet klasyczne chłopczyce nabierają pięknych kształtów. Natomiast, jeżeli pragniemy zamaskować za szerokie biodra i uda, to idealne dla nas okażą się sukienki rozszerzane.
Przeważnie są one obcisłe w pasie, co sprawia, że cudownie uwydatniają nam wcięcie w talii. Szukajmy takich, które mają duży dekolt, który odwróci uwagę od szerokich bioder i nasza sylwetka odzyska właściwe proporcje. Dla wyższych pań doskonałe będą długie, zwiewne suknie. Wciąż modne są pastelowe kolory, ale można zaszaleć z bardziej soczystymi odcieniami.
2019/03/25, 15:44:02