Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Niebanalny podarunek dla drugiej połowy

kobieta
Dla wielu Panów podarunek dla żony to najtrudniejsze wyzwanie, jakie mogą sobie wyobrazić. Jeśli bowiem nie uda nam się prezent dla kumpla, blamaż trwa tylko chwilę, a żona może wypominać nam to przez dobry miesiąc. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy ma to być prezent na rocznicę – jak choćby ślubu lub pierwszej randki. Obyśmy tej daty nie przegapili.

Kliknij ten link i przeczytaj tam uwagi o nas. Jeżeli powstaną jakiekolwiek pytania, to z przyjemnością Ci na nie odpiszemy.

Refleks to jednak połowa sukcesu, a druga to umiejętny wybór czegoś, co będzie z jednej strony zarazem czymś niespodziewanym, a z drugiej czymś wymarzonym.


Podobno znamy naszą małżonkę jak zły (a raczej dobry) szeląg, ale gdy przychodzi nam kupić polecany tu ciekawy prezent, zaczynamy być nerwowi. Zastanówmy się, o czym od lat marzy nasza ukochana, jakie ma pasje, co zawsze chciała mieć, a z różnych względów to sobie odmawia. Dobry prezent musi być jak czarodziejska szkatułka – odkrywać ukryte pragnienia. I nie muszą to być pragnienia frywolne – choć seksowna bielizna jest dla kobiet często dobra propozycją. Unikajmy kupowania kosmetyków, chyba że są to jakieś wyrafinowane perfumy. Skupmy się na biżuterii – jeśli nasza żona ją lubi, lecz nie ma w nadmiernych ilościach, interesującym obrazie, jeśli lubi sztukę, lub wymarzonej czerwonej torebce. Kobiety marzą czasem o pięknym meblu lub starym kryształowym lustrze – kupmy więc to, czego nie mamy w naszym domu, a co będzie przez wiele lat przypominać o wspólnej rocznicy.

Równie dobrym pomysłem jest bilet w ciekawe miejsce, do którego zamierzamy zabrać naszą drugą połowę. Pomyślmy, o jakiej podróży marzy. I nie musi być to wycieczka do Tajlandii, ale uroczy weekend nad jeziorem czy na nartach. I broń Boże nie kupujmy żonie karnetu na siłownię, bo pomyśli, że sądzimy, iż stała się mało atrakcyjna (wymyślny prezent dla żony)! Jeśli jakikolwiek z tych pomysłów może nie zadowolić naszej drugiej połowy, odwiedźmy sklepy internetowe oferujące upominki na różne okazje. Niekiedy błądząc po witrynach internetowych znajdziemy coś, co uraduje naszą ukochaną i umili nam nie tylko ten wyjątkowy dzień.
Podpatrzone na:
Twórca artykułu: B.S.
2020/02/01, 07:11:08