Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Dlaczego wygląd mężczyzny jest istotny? Czy to nie specjalność kobiet? Co warto przez to rozumieć?

Jak przekonują psycholodzy społeczni, a szczególnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych – Robert Cialdini, preferujemy szczególnie tych, którzy są atrakcyjni fizycznie i po prostu budzą nasze zainteresowanie. Cialdini wie co mówi, od lat trudni się technikami wywierania wpływu na ludzi, a jego publikacje sprzedają się w milionach egzemplarzy. Co więc należy wyciągnąć z tej lekcji? Nie, nie chodzi o operację plastyczne, jest łatwiejszy sposób – ładnie się prezentować, oznacza, iż gustownie prezentować, czyli zadbajmy o odpowiednie ubranie.


zegarek
To niezwykle istotne i to w wielu dziedzinach naszego życia. W sferze osobistej mamy większe szanse, iż zainteresujemy płeć przeciwną, w obszarze zawodowym łatwiej będzie nam znaleźć klienta, istotnych kontrahentów, a również zachować właściwe relacje ze współpracownikami. W takim sensie najczęściej myślimy o kobietach, że kobieta musi cudownie wyglądać, gdyż faceci bardziej kochają „oczami”. W ten sposób pierwsze wrażenie, odpowiedni ubiór, to gwarancja, że kobieta zainteresuje innych. Przykładowe produkty: zegarki na prezent

O facetach zaś się mawia, że liczy się ich osobowość, tembr głosu, ich kultura i humor. O aparycji mówi się, że jest istotny, ale nie najbardziej ważny. Wiadomo, że to nie do końca prawda, gdyż uroda mężczyzny nie jest tak określona jak kobiety, a więc trudno określić czy ktoś jest ładny czy jest brzydki, bo tu bardziej jest ważne podejście do tego zagadnienia poszczególnych przedstawicielek płci pięknej. Niemniej, abstrahując od tego zagadnienia, nie ulega żadnych obiekcji, iż mężczyzna powinien być odpowiednio ubrany. Faceci zawsze byli, są i będą zdobywcami, na pewno nic w tym zagadnieniu się nie zmieni. Więcej informacji uzyskasz na stronie:


zegarek
Na czym to polega? Muszą oni bez przerwy udowadniać pozostałym, konkurentom, lecz także najbliższej rodzinie, że potrafią coś osiągnąć, o coś się troszczyć. Powinni ukazać, że trzymają rękę na pulsie i niestraszne im życiowe kryzysy. Odpowiedni ubiór podkreśla ten status. Jeśli myślimy o ubiorze nie możemy także zapominać o właściwych dodatkach. Jeśli natomiast chodzi o dobrze ubranego mężczyznę to bez wątpienia markowe zegarki męskie mają tutaj niezwykle istotną rolę. Każdy mężczyzna wygląda lepiej, bardziej męsko i solidnie, jak ma taki zegarek. Warto o to zadbać i pamiętać o tej zasadzie. Jeśli nie znałeś jeszcze takiej zasady warto od teraz wprowadzić ją w życie.
2019/02/26, 17:31:01