Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Kompletowanie męskiej garderoby a więc moda męska na co dzień

Co dzień na ulicach mijasz setki mężczyzn. Część z nich przyodziana jest zupełnie od czapy, a część po prostu zachwyca – pociąga spojrzenia nie wyłącznie pań, ale także mężczyzn.
Zapewne często zastanawiałeś się jak się to dzieje? Sposobem na rozstrzygnięcie owej zagadki może być należyte skompletowanie swojej szafy! Wśród elementów konfekcji nie ma ważnych oraz mniej istotnych. Wszystko jest ważne, jednakże poniektóre elementy są kluczowe. Te kluczowe elementy to odpowiednio dobrane buty, spodnie i tak zwana „góra”, a więc bluzka, sweter a także marynarka.

męskie ubrania
Wychodzi na to, iż ważne jest wszystko. I tak jest, z tą różnicą, że najważniejsze jest, żeby poszczególne „podzespoły” naszego kostiumu „wywodziły” się z jednego kierunku. O co idzie? O to, żeby nie zestawiać sportowych bucików z garniturowymi spodniami oraz T shirt 4XL (oversizeman). Ważne jest, by trzymać się jednego stylu – potencjalne kompozycje dopuszczalne są tylko w kwestiach kolorów a także dodatków – i tu również bez zbytniej ekstrawagancji.

Musimy o tym pamiętać, bo kompozycja idealna to ubiór w jednym stylu – stylowe buty, spodnie garniturowe lub modne dżinsy, 7xl shirt (stylowe 7xl shirt) bądź koszula idealnie przylegająca do ciała plus marynarka. Podobne zestawienie świetnie sprawdza się na wieczorne eskapady lub do pracy, pod warunkiem, że nie obowiązują w tym miejscu uniformy. Sprawdzonym wyjściem będą także swetry pod marynarkę.

Uczyńmy sobie selekcję. Albowiem w jednym stylu nie będziemy wszędzie chodzili, warto zaopatrzyć się w kilka par obuwia - trzy w zupełności nam starczą: jedne sportowe do spacerowania na co dzień, drugie casualowe do jeansów jak też trzecie – szykowne. Rzecz jasna, jeśli jesteśmy skazani na częste eksploatowanie danego rodzaju obuwia – można kupić go więcej.


Kolejne tematy

Produkty wykorzystywane w letnie dni - zobacz z artykułem

goshico
Letnie dni rządzą się własnymi prawami. W okresie wakacyjnym panie rzadko zakładają dłuższe spodnie i swetry, co powoduje, że jeszcze bardziej zaczynają zwracać uwagę na szczegóły swojego ubioru. Mogą przy tym przebierać w różnych bluzkach oraz spódniczkach.

mężczyzna w swetrze
Odnośnie spodni - każdy jegomość powinien mieć choć jedną parę nader praktycznych dżinsów, jakie po odpowiednim zestawieniu z resztą konfekcji pozwolą nam „wejść” niemal wszędzie. Nieodzowne będą również czarne spodnie. Ten odcień, zwłaszcza w okresie zimowo-jesiennym, jest najmodniejszy. Dodaje nam wdzięku, klasy i wyszczupla. Przydadzą nam się także spodnie garniturowe – nie codziennie idzie się na egzaminy albo imieniny cioci, jednak gdy trzeba to zrobić, powinno wyglądać się bardzo elegancko.
2019/02/08, 21:55:02