Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Jak na co dzień tędzy panowie się ubierają i czy tak naprawdę w wybranym stroju jest im do twarzy

Nadwaga jest zmorą naszej epoki. Jak donoszą dziennikarze, już dzieci w przedszkolach mają trudności z utrzymaniem odpowiedniej wagi. Winą należałoby tutaj obarczyć zarówno producentów żywności, jak i samych klientów hipermarketów. Dzisiaj w sklepach można nabyć praktycznie jedynie te towary spożywcze, które zawierają tuczące składniki, np. musli bywają dosładzane syropem glukozowo-fruktozowym.

męska moda
Tymczasem sami ojcowie rzadko uczą pociechy zasad zdrowego odżywiania. Bądź co bądź, w najmniej korzystnej sytuacji pozostają ci, którzy już w okresie dojrzewania mają nazbyt postawną posturę, ponieważ w dojrzałym wieku o wiele trudniej im zrzucić nadliczbowe kilogramy.

Kolejne tematy

Odzież dla osób z nadwagą

leginsy damskie Stanteks
Ludzie z nadwagą lub cierpiący na otyłość spotyka w życiu bardzo dużo różnorodnych problemów. Nierzadko oprócz tego zdarza się, że nadprogramowa waga wywołana jest jakąś chorobą i zaburzeniami. Zazwyczaj jednak bierze się ze złego stylu życia, a zwłaszcza ze specyficznego sposobu odżywiania się. Tacy ludzie przyswajają bardzo dużo potraw bogatych.
.


Mężczyźni, w przeciwieństwie do pań, raczej nie usiłują tuszować swojej nadwagi, co rzecz jasna nie oznacza, że planują eksponować zbyt pokaźny brzuch. Kwestia zakupu odzieży także w większości przypadków schodzi na drugi plan, chociaż panowie po sześćdziesiątce wcale nie rezygnują z zakupu nowych swetrów w dużych rozmiarach lub koszulek polo 6xl czy 8xl - . Podczas kiedy jedni faceci nie mają żadnych trudności z wyborem ubrań, to pozostali zdają się na gust swoich żon albo sióstr. Jedno jest jednakże pewne: akurat tutaj upodobania obu płci raczej zbytnio się nie różnią.

W skład najbardziej konwencjonalnego stroju na powszedni dzień wchodzą ciemnoniebieskie spodnie jeansy oraz najróżniejsze podkoszulki na ramiączkach bądź bez. Tego rodzaju połączenie bywa uniwersalne, lecz nie zawsze praktyczne, ponieważ w trakcie upałów lepiej grube spodnie zamienić na szorty do kolan. Jednak koszula polo 6xl zawsze będzie eksponować dodatkowe kilogramy, szczególnie jeżeli jej dominującym motywem będą poziome pasy. Puszysty pan powinien raczej zamawiać stroje w ciemniejszych kolorach, ponieważ te jaśniejsze dodatkowo pogrubiają figurę.

męska moda - garnitur
O ile latem niełatwo zatuszować nadwagę, o tyle w grudniu bądź styczniu można założyć luźną kurtkę i wyglądać chociażby trochę szczuplej. Jednakże ujemne temperatury rzecz jasna zmuszają panów też do noszenia cieplejszej odzieży, a wełniane swetry wyglądu na pewno nie poprawią. Dlatego rozsądniej pójść najpierw do dietetyka, a później na siłownię oraz pływalnię, niż próbować z konkretnych elementów garderoby budować mniej albo bardziej efektowne stylizacje - oferta sklepu: . A jak argumentują psycholodzy, faceci w garniturach bywają postrzegani przez kobiety jako bardziej atrakcyjni, a wysmukli panowie we wspomnianych kreacjach wyglądają o wiele lepiej niż ci z nadwagą.
2019/02/25, 11:15:02