Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Czy cudowny medalik nosi dużo osób i co on oznacza?

W ciężkich chwilach Maryja zawsze pomaga ludziom. Ten medalik pomógł wielu osobom w odzyskaniu nadziei na poprawienie zdrowia. Jest dziś wiele świadectw osób, które doświadczyły cudownego działania medalika.


Stylowa


Postać medalika była przekazana przez świętą Katarzynę, która otrzymała wskazówki dotyczące wizerunku medaika od Matki Boskiej.


naszyjnik


Medalik cudowny nosi dzisiaj wiele ludzi na wszystkich kontynentach. Mnóstwo z takich osób otrzymało obiecane przez Matkę Boską łaski i z tego powodu jest on tak niezwykle doceniany. Na rewersie jest Matka Boska, która stoi na globie, a stopą rozdeptuje głowę węża czyli szatana. Z dłoni jej rozchodzą się świetliste promienie, które oznaczają łaski otrzymywane przez wszystkich, którzy błagają o nie z ufnością. Na brzegu medalika jest napisana modlitwa. Na rewersie zobaczyć możemy wielkie "M" a nad nim krzyż Jezusa, który symbolizuje uczestniczenie Maryi w męce Chrystusa. Wkoło jest 12 gwiazd, jakie tworzą koronę Niepokalanej Maryi.

To bez wątpliwości niezwykle ważna tematyka, zatem jeżeli chcesz ją przeanalizować bardziej, to kliknij tu, a więcej znajdziesz w ofercie (https://bylola.pl/pl/c/Bielizna/65).

Sercu Jezusowemu otoczonemu cierniową koroną towarzyszy serce Matki Boskiej przebite mieczem i symbolizuje to jej ból.


Kolejne tematy

Biżuteria przez internet - bogaty wybrów oraz atrakcyjny ceny

krój
Kupowanie wyrobów jubilerskich online jest bardzo popularne. Wiele osób decyduje się na takie zakupy przez atrakcyjne ceny. Warto zapoznawać z umieszczonymi w przestrzeni wirtualnej ofertami.


Praktycznie każda kobieta uwielbia biżuterię.


Medalik cudowny został rozpowszechniony bardzo szybko w cudowny sposób. Za pomocą medalika miały miejsce liczne nawrócenia oraz uzdrowienia. Medaliki są rozdawane ludziom podczas Niedziel Maryjnych. Są one organizowane w parafiach. Po medalik można także zgłosić się do członka Stowarzyszenia Cudownego Medalika. Medalik niepoświęcony można zamówić także w Centrum AMM. Dwanaście gwiazd na początku było nad głową Niepokalanej. Symbol taki był jednak przeniesiony z awersu na rewers przez złotnika z powodów estetycznych.


Rewers medalika przedstawia jedność Jezusa z Kościołem, ale podkreśla także osobę Maryi jako naszej Rodzicielki oraz Matki Boga. Ofiarowuje ona Panu wszystkich ludzi. W internecie można przeczytać mnóstwo świadectw, które mówią o cudownej mocy medalika.
2022/04/26, 07:41:04