Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Co będzie modne tej jesieni

Trendy jesień 2013 to przede wszystkim ogromne pole do działania dla osób bawiących się modą. Odnajdziemy pośród nich ponownie powrót do modnych w latach siedemdziesiątych dodatków. buty na koturnie w stylu współczesnym, oraz dodatki z plastiku, będą smaczkami sezonu. Nie braknie też wśród tkanin motywów zwierzęcych, które odpowiednio będą się komponować z gładką fakturą pozostałej części stylizacji.
biżuteria
Jeśli pytamy o barwy, to moda męska 2013 zainspiruje nas ponownie do zestawiania kontrastowych połączeń. Wśród nich będzie królować czarny i czerwień w wydaniu glamour. Popularne w ubiegłych latach fiolety i granat, także nie będą źle postrzegane. Wspominając dla odmiany o fakturach, zapominamy natychmiast o kwiatkach na rzecz materiałów jednobarwnych. Wśród wzorów dopuszczalnych w tym sezonie, oprócz panterki, także pojawią się motywy geometryczne. W dużo grzeczniejszej niż na wybiegach wersji, będą trafiać do sieciowych sklepów zarówno na ubraniach eleganckich, jak też mniej formalnych. Po raz kolejny pokaże się pośród nich też pepitka.

W kwestii modnego obuwia, buty na koturnie będą niezaprzeczalnie górować, koniecznie jednak w wersji szykownej. Dalej zostają z nami zaczerpnięte z wiosny błyszczące metalem, oraz lakierkowe akcenty. Ponadto powrócą buty sznurowane - za którymi mogłyśmy tęsknić przez ostatnie kilka sezonów.

trendy jesień 2013 to też niezbędne dodatki perfekcyjnie dopasowane do ubioru. Warto wybrać kontrast, ponieważ muszą być zauważalne. Duże bransolety wykonane z metalu, apaszki w panterkę, złote, długie kolie – dowolność w tym temacie jest wielka, jednak każdy stylista podkreśli, że w modnym zestawieniu bez nich ani rusz. Pośród torebek sugerowanych na sezon jesienny tego roku, opcjonalne będą malutkie torebki na łańcuszku i ogromne torby, chętnie w olśniewającym, lakierowanym wariancie.

Kolejne tematy

Moda na militaria

odzież militarna
Ubiory stylizowane na militarne cieszą się w Polsce dużym powodzeniem. Mundury, spodnie moro i wojskowe buty kojarzą się z demobilem, ale aktualnie na rynku można spotkać szeroką ofertę wysokiej jakości ubrań dla miłośników militariów. Tego typu ubrania poza poligonem często spotyka się na rozgrywkach w paintball czy wśród sympatyków tzw. ASG, czyli replik broni na plastikowe naboje. Z części elementów wykorzystywanych w militariach często korzystają również motocykliści.


Moda jesień 2013 jest ubóstwieniem kobiecości. Absolutnie będziemy starać się podkreślać sylwetkę i w niepamięć odejdą ogromne formy kurtek, żakietów i swetrów. Najmodniejszy look bieżącego sezonu, będzie zawierał w sobie pazur. Czarne spodnie rurki ze skóry ekologicznej będą niemal niezbędne, a w zestawieniu z miękkim, obcisłym swetrem, stworzą stylizację sprawdzającą się przy każdej okazji.
Podpatrzone na: htttp://kraina-stylu.pl/
2023/04/07, 07:01:02