Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Moda męska - co się nosi w aktualnym sezonie? Trendy wiosna - lato 2015

Wiosna w pełni, w sklepach mamy już pełny wybór zarówno na wymienioną porę roku, jak i na lato. Nie ma w ich wyborze zbyt kontrowersyjnych prototypów, albowiem właśnie są nadto krzykliwe a wobec tego niesprzedażowe. Co zatem Panowie winni mieć na sobie w tym sezonie?

Moda męska
Jeśli chodzi o kolorystykę, to moda męska w rzeczywistości nie podlega rezolutnym odmianom i co roku powtarzają się takie same gamy kolorów, w takim przypadku osoby jakie spodziewały się czegoś świeżego, będą zawiedzione. Dobrze jest jednak wiedzieć jak co nosić, by wyglądać dobrze: jego-styl.pl - Wólczanka . Niezbicie hitem tego sezonu zostanie gama niebieska o ogromnie rozległym spektrum: od błękitów, poprzez intensywny niebieski, aż po granat. Ta kolorystyka pokazuje się w mniejszym bądź większym natężeniu w realnie każdej kolekcji większych domów mody. Nieco marek postawiło nawet jedynie na kolory niebieskiego. Bardzo tęgim trendem jest także biel, ale nie tak niesplamiona, lecz nieznacznie szarawa. W kolekcjach wiosenno-letnich nie może w samej rzeczy braknąć koloru beżowego i w tym sezonie też jest on mocno eksploatowany. Gdy chodzi o detale, to w największym stopniu wyrazistym i równocześnie nowym prądem tego sezonu w modzie męskiej są wszelkiego rodzaju wzorki na tkaninach. I nie są to popularne od lat kraty i prążki, lecz wzory roślinne. Odsetek ubrań nimi upiększana jest stonowana, monochromatyczna i ledwie widoczna na tkaninach, inna wielce kontrastowa. Modne będą również nadruki inspirowane architekturą i sztuką, ale też przyodziania będące jakby bazą do wydruku sugestywnych fotografii. Atrakcyjnym trendem jest użytek skóry i tkanin będących jej imitacją. I nie są to tylko przyzwoicie znane kurtki , ale także innego typu części garderoby - spodnie, marynarki, koszule - jego-styl.pl - Reporter.

Moda męska
Dla licznych osób impulsy roślinne lub chociażby barwa rubinowa będzie czymś nie do włożenia, inni się w omawianych motywach zakochają. Ja to powiadają : "Są gusta i guściki", z tej przyczyny też nie mamy wątpliwości, że jednym dany wzór może się podobać, a innym nie. Moda to znaczący szczegół, o który nie powinny troszczyć się jedynie kobiety.
2019/10/26, 20:58:05