Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Biżuteria złota: jak powinno się ją nosić, aby wyglądać dobrze?

Wśród przeróżnych metali złoto wyróżnia się niezwykłą trwałością. Jest uważane, zaraz po platynie, za metal najbardziej szlachetny. Posiadane przez złoto właściwości plastyczne odkryte zostały już w okresie starożytności, wówczas też z tego szlachetnego kruszcu zaczęto produkować pierwszą biżuterię. Obecnie zrobiona ze złota biżuteria jest również noszona wyjątkowo chętnie.

biżuteria ze złota
Hurtownia biżuterii złotej proponuje ogromny wybór produkowanej ze złota biżuterii. Hurtownia biżuterii złotej to zarówno biżuteria klasyczna, jak też biżuteria wyróżniająca się nowoczesnym stylem. Ze złota robione są kolczyki, bransoletki, łańcuszki, wisiorki, pierścionki i obrączki. Biżuterię złotą () bardzo często zestawia się z kamieniami szlachetnymi: diamentami, szafirami i rubinami. Złotej biżuterii nie produkuje się z czystego, dwudziestoczterokaratowego, złota. Takie czyste złoto jest zwyczajnie za miękkie. W związku z tym złota biżuteria produkowana jest ze stopu złota oraz innych, bardziej twardych metali. Do czystego złota może być dodana miedź, cynk, czasem nawet srebro. Dodanie innego rodzaju metali powoduje, że złoto staje się bardziej twarde. Od ilości oraz rodzaju domieszanego metalu uzależniony jest ostateczny kolor biżuterii ze złota. Wyroby wykonane ze złota powinny posiadać próbę jubilerską. Jest ona określana w karatach. I tak można dostać zrobioną ze złota biżuterią , której próba wynosi osiemnaście karatów. Będą to wyroby kosztujące naprawdę wiele. W zdecydowanej większości przypadków kupujemy jednak biżuterię o próbie czternastu karatów.

Noszenie biżuterii ze złota jest sztuką, naprawdę łatwo popaść w przesadę i wyglądać zamiast elegancko zwyczajnie komicznie. Ceniąca elegancję przedstawicielka płci pięknej nigdy nie założy nadmiernej ilości złotej biżuterii. Jeden naszyjnik, bransoletka czy kolczyki są ilością zupełnie wystarczającą.


Kolejne tematy

W jaki sposób zdobyć cenne rzeczy, żeby wszystkich zauroczyć właściwie skompletowaną biżuterią?

naszyjnik
Wspaniałą ozdobą każdej eleganckiej kobiety niewątpliwie jest zjawiskowa biżuteria. Idealnie się prezentuje pierścionek ze złota z dobrze dobranym naszyjnikiem oraz bransoletką.

Biżuteria zrobiona ze złota nie pasuje także do każdej kolorystyki noszonych ubrań. Rewelacyjnie komponuje się z ubraniami w kolorach białych i czarnych, z ubraniami mającymi kolor czerwony. Zrobiona ze złota biżuteria również podlega zasadom mody. Na chwilę obecną niezwykle popularna jest biżuteria wykonana w stylu vintage - Sprawdź: Oleńka - hurtownia. W naprawdę modnych stylizacjach łączymy biżuterię ze złota z biżuterią , którą zrobiono ze srebra. Teraz najbardziej modna złota biżuteria to biżuteria mająca różowy kolor.
2022/05/12, 07:53:24