Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Zegarki sportowe czy biżuteryjne

Dziś na rynku istnieje wiele modeli zegarków. Do najpopularniejszych zalicza się modele sportowe oraz biżuteryjne. Decydując się na kupno, należy zwrócić uwagę na parę szczegółów, które pozwolą cieszyć się zegarkiem przez długi czas. Warto zauważyć, że Zegarki damskie, muszą być oceniane według innych parametrów niż Zegarki męskie.

Kolejne tematy

Piękne propozycje markowych zegarków

zegarek sportowy
Warto teraz dbać o swój wygląd jak również nienaganną prezencje nawet jeżeli chodzi o najmniejsze detale oraz dodatki. Nie łatwo jest dziś jednak wybrać poszczególne części stroju i zwykle konieczne gadżety. Z tej przyczyny najlepszym pomysłem przed zakupami okazuje się często zapoznanie się z nowymi trendami.


Zegarki sportowe
zegarki fossil
Modele sportowe są częstokroć dość masywne, ze sporymi przyciskami ułatwiającymi dostęp do wybranej funkcji nawet w trakcie dynamicznego ruchu. Paski a oprócz tego obudowy kopert opracowane są z absorbujących wstrząsy i chroniących przed uderzeniami materiałów typu: guma, silikon, kauczuk albo ze specjalnego tworzywa sztucznego. Tego rodzaju materiały nie uczulają i pozwalają utrzymywać czystość i higienę nawet przy wzmożonym poceniu się podczas intensywnego treningu. Bardzo często występującą w tego rodzaju zegarkach funkcją jest stoper oraz timer, niemniej jednak w profesjonalnych modelach spotkać można również: wysokościomierz, pomiar pulsu czy również głębokościomierz. Bardzo ważną cechą zegarków sportowych jest wodoszczelność, nie powinna być niższa niż 10ATM czyli 100m. Zwróćmy też uwagę, aby wskazówki i punkty godzin miały świecącą w ciemności fosforyzującą powierzchnię. Przykładem idealnych modeli sportowych mogą być Zegarki diesel.

Zegarki biżuteryjne Wykonane częstokroć z materiałów szlachetnych, wielokrotnie bardzo bogato zdobione. Za te jubilerskie, wykonane w krótkich seriach trzeba dużo zapłacić i wielokrotnie na nie długo czekać, ale jest bardzo dużo zegarków znanych modowych marek np: Zegarki dolce gabbana, których obudowy opracowane są na podstawie mosiądzu albo stali szlachetnej, często powlekane srebrem lub złotem. Są niedrogie, o bardzo różnorodnych formach i kolorach. Za uniwersalne traktuje się takie, które posiadają dwa kolory "złoty" i "srebrny" tak zwany "bikolor". Można je nosić do srebrnej jak i do złotej biżuterii. Zawsze należy dopytać czym pokrywany jest taki zegarek, bowiem rodzaj i grubość powłoki pokrywającej kopertę i bransoletę decydują o jego trwałości i estetyce. Biżuteryjne zegarki (zobacz: zegarki męskie calypso) z reguły są na bransoletach, forma kształtu jest tu absolutnie dowolna. Taki zegarek najczęściej nosi się okazjonalnie. Nie musi być perfekcyjnie czytelny, nie musi również być odporny na zamoczenie, pył czy wstrząsy. Tego typu zegarki powinny być traktowane jako detal uzupełniający biżuterię, nie do noszenia na co dzień! Można nawet powiedzieć, że takie zegarki są traktowane jak biżuteria męska lub damska.
Podpatrzone na: Trend shop
Twórca artykułu: G.S.
2021/10/07, 07:01:04