Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Buty na gorące dni - jakie nosić

Wraz z pojawianiem się wiosny z reguły wszyscy mamy chęć wymienić ubrania i obuwie zimowe na lekkie, zwiewne, wiosenne stroje i adekwatnie do stroju buty.


Wśród kobiet sporą popularnością cieszą się botki, to znaczy krótkie buty, zazwyczaj ze skóry czy też z tworzywa sztucznego, zwykle na obcasie. Wiele pań zakupuje beżowe botki, ponieważ stanowią one doskonałe przełamanie ponurej odzieży na zimę, z jakiej nie sposób oczywiście zrezygnować w chłodne dni.

Beżowe botki są nie tylko estetycznymi butami, na co oczywiście większość kobiet zwraca uwagę, ale również są niewątpliwie wygodne. Takie obuwie można założyć nie tylko do wyszukanego ubioru, ale także na codzienne wyjścia. Nic więc dziwnego, że beżowe botki cieszą się tak dużą popularnością wśród kobiet. Pełna gama dostępna w sklepie pantofelek24. Co prawda, wiele z nich wybiera obuwie w ciemniejszych barwach, co pozwala uniknąć różnorodnych zabrudzeń, które łatwo mogą pojawiać się w czasie wiosennej pogody. Wiele kobiet też posiada natomiast więcej niż jedną parę butów tak zwanych przejściowych i beżowe botki są jednymi z najczęściej wybieranych.


Czarne buty
Inaczej sprawa wygląda, jeżeli chodzi o obuwie mężczyzn. Chociaż wielu z nich ma kilka par butów, to jednak panowie są bardziej skłonni niż panie do zamiany zimowych butów na lekkie tenisówki męskie. Bardzo łatwo można to dostrzec w słoneczne, nieco cieplejsze dni. W czasie, gdy kobiety z reguły zakładają obuwie, którego nie możemy zaliczyć jeszcze do butów odpowiednich jeśli chodzi o ciepłą pogodę, panowie bardzo często decydują się na tenisówki męskie. Znajdziesz je tutaj.

Co prawda, są one wygodne i na pewno lekkie, jednak trzeba pamiętać, że wiele zachorowań na rozmaite przeziębienia rozpoczyna się właśnie od założenia niewłaściwych do warunków atmosferycznych butów czy niedostosowanego do aury ubrania. Często mężczyźni są z kolei lepiej zahartowani niż kobiety, wobec czego wielu z nich nosi tenisówki męskie nawet w trakcie zimy, gdy nie zalega na chodnikach śnieg. Wielu panów korzysta z tego rodzaju obuwia w istocie przez cały rok. Na ogół to kobiety mają o wiele więcej butów niż panowie i zapewne stąd takie dysproporcje. Planując wyjście w cieplejsze dni pamiętajmy natomiast o dość zmiennej pogodzie.
2018/02/05, 09:22:23