Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Luksusowy odmierzacz czasu

Zegarek od lat pozostaje synonimem luksusu, jest tym elementem naszej garderoby, który zabieramy z sobą niezależnie od stroju i sytuacji. Poza swą rolą użytkową (ma precyzyjnie pokazywać czas) wyraża naszą osobowość, gust, pragnienie bycia wyjątkowym. Pokaż mi , co masz na ręce, a powiem Ci, kim jesteś – mawiają wielbiciele tych cacek. Obecnie produkowane zegarki wykonane są z luksusowych materiałów i cechuje je zazwyczaj doskonała precyzja, wodoszczelność i wysmakowany design. Odwiedzając sklep z zegarkami, każdy znajdzie coś wyjątkowego na miarę swoich możliwości finansowych. Możemy nabyć zegarki popularnych firm, takich jak Casio, Swatch czy Citizen, zegarki ze średniej półki, np. Grovana, Lacoste, Adriatica, i marki z najwyższej półki, jak Tissot, Timex. Swoje modele zegarków oferują również projektanci mody, tacy jak Esprit czy Tommy Hilfiger.

Czasomierz czy biżuteria?
Zegarek damski Swatch
Mimo że branża czasomierzy jest bardzo konserwatywna, również można zauważyć w niej pewne trendy. Dla przykładu zegarki damskie Swatch w najnowszych kolekcjach ozdabiane są szlachetnymi kamieniami, nie tylko na cyferblacie, ale również kopercie czasomierza. Czasomierz staje się częścią biżuterii, bransolety wytwarzane są nie tylko ze stali, ale z białego złota czy srebra, są ważnym elementem dekoracyjnym, ozdabianym kamieniami szlachetnymi czy inkrustowanym. Hitem w ostatnim czasie są brylanty czy inne kamienie swobodnie poruszające się pod tarczą zegara, co nadaje finezji. Innym pomysłem modowym jest stylizowanie czasomierzy dla pań na zegarki męskie – mają one duże cyferblaty, a od zegarków dla panów różni je wyłącznie dobór barw i dodatki.

Coś dla Jamesów Bondów
Zegarki męskie są obecnie wyjątkowo duże i grube, z zaznaczonym cyferblatem, stylizowanym niekiedy na zegarki pilotów, a niezwykle trendy są zegarki mechaniczne na skórzanym pasku. Mimo swych rozmiarów, dzięki licznym testom są poręczne i nie męczą naszych nadgarstków. Od kilku sezonów furorę robią zegarki mechaniczne, które są dodatkowo wyposażane w najwymyślniejsze funkcje, co sprawia, że coraz bardziej upodabniają się do gadżetów Jamesa Bonda. Zegarki sportowe mają paski z tworzyw sztucznych i kauczuku, są wodoszczelne, barwne i przeważnie elektroniczne. Świetnie sprawdzą się podczas wypraw i treningów, gdyż są lżejsze od zegarków stylowych i bardziej poręczne. Warto wyszukać więc dobry sklep z zegarkami, by wybrać model czasomierza, który będzie nie tylko funkcjonalny, lecz najlepiej odzwierciedli naszą osobowość.
Twórca artykułu: k.s.
2018/07/12, 10:40:28