Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

W jaki sposób dobrać odpowiednią biżuterię tak, żeby była dopasowana do wszystkiego?

Rynek wyrobów biżuteryjnych rozbudowuje się w naszym kraju bardzo szybko. Co roku obserwujemy jeszcze więcej sprzedawców składników do wytwarzania ozdób. Sklepy jubilerskie wyrastają na każdym rogu jak grzyby po deszczu.
Zabawa karnawałowa


Do najpopularniejszych przedmiotów z kategorii biżuteria (zobacz charmsy na: silverbeads.istore.pl) damska wlicza się kolczyki, łańcuszki, bransoletki. Mogłyby być one sprzedawane pojedynczo albo w kompletach. Co poniektóre modele klejnotów zezwalają na niektóre modyfikacje np. zamianę składników klipsów czy też połączenie pierścionków. W dowolnej kasetce mógłby znaleźć się komplet paru elementów, które w każdym wypadku zostaną śliczne. Warto zainwestować w prosty złoty łańcuszek, który ozdobimy zamiennymi wisiorkami w miarę zmiany modowych trendów. Ponadczasowym wyjściem jest także sznur pereł lub jedna perła w postaci prostej zawieszki. Również proste srebrne srebrne łańcuszki kolczyki przydadzą się wielokrotnie.


W najwyższym stopniu cenna jest biżuteria stworzona na podstawie złotego kruszcu. Niezmiennie od lat złociste dekoracje są najdroższą i najbardziej cenioną biżuterią. Kupując złoto należałoby starannie sprawdzić próbkę stopu, która powinna zostać odciśnięta na samej ozdobie. Produkt stworzony z czystego złotego kruszcu byłby zbyt miękki, dlatego też do stopu dodawane są inne metale. Złoto daje dużo możliwości połączenia z kamieniami i innymi tworzywami. Można by je także barwić. Niezłym wypośrodkowaniem pomiędzy ceną a jakością, są produkty wykonane ze srebra. Kolor srebra prawidłowo komponuje się z większością kamieni szlachetnych. Od niedługiego czasu niezwykle znana jest również platyna.
Ze względu na olbrzymią trwałość bywa przede wszystkim używana do wykonywania obrączek. Kolorystyka przypomina srebro, ale jest ciemniejsza i głębsza. Platyna jest zalecana szczególnie alergikom, gdyż niezwykle rzadko uczula.
2021/02/12, 07:46:04