Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Moda w sezonie wiosna-lato 2013

Trendy wiosna 2014 można określić w dwóch słowach jako całkowity miszmasz. Dalej modne będą kolory pastelowe dominujące tej zimy. Poza nimi, spotkamy także zaskakujące propozycje zarówno jeżeli chodzi o barwy, jak też rodzaje materiału.
Tym co zdaje się je łączyć, jest zaznaczanie kobiecości w wielu momentach życia.tutaj torby z własnym nadrukiem torby z własnym nadrukiemPonownie pojawią się sukienki wyciągnięte z lat czterdziestych i sześćdziesiątych, emanujące świadomą zmysłowością. Kroje blisko ciała, w połączeniu z miękkimi materiałami, bez wątpienia będą poruszać wyobraźnię.

Ciekawe informacje o tym obszarze tematycznym pozyskasz w różnorodnych serwisach, lecz znacząca witryna jest jedynie jedna! Zweryfikuj

Krótsze kurtki wiosenne proponowane w tym sezonie, bardzo dobrze wtopią się w ten klimat. Każda kobieta odnajdzie pośród nich taką, która będzie jej pasować. W wariancie lnianym kurtki wiosenne będą dodatkiem do dziewczęcych sukienek, a z materiałów skóropodobnych - do wizerunku niesfornej dziewczynki. Moda wiosna 2013 po pierwsze docenia łączenie przeciwieństw.

Zapowiedziane wcześniej tworzywa skóropodobne, zdaje się skutecznie zastąpiły skóry naturalne. Trendy wiosna 2013 polubią je nie tylko ze względu na zalety ekologiczne, ale też dlatego, że mają w sobie pierwiastek gustownego kiczu. Jest to kolejny niezbędnik tego sezonu. Do łask powróci również look opisywany jako glam sport, opierający się na zestawieniu wygodnych ubrań sportowych z klasycznymi,ale także plastikowymi dodatkami.

Kolejne tematy

Co w szafie musi mieć każda pani, bez względu na wiek? Dowiedz się, zanim udasz się do sklepu

Suknie wieczorowe
Z każdym sezonem pojawia się ochota na odnowienie swojej garderoby. Wymarzył nam się nowy płaszcz, nowy model dżinsów albo koszulka, jaką dostrzegłyśmy na wystawie. Jednak nie można lekkomyślnie dążyć za trendami, gdyż nazbyt często się zmieniają oraz to, iż dziś są modne, nie znaczy, że będą na topie za kilka miesięcy, a my nie chcąc ubierać się nie na czasie, upchniemy kurtkę lub sukienkę w najdalszy kąt szafy.


Przygotowując się do lata, nie można także zapominać o tym jak ważne są stroje kąpielowe dwuczęściowe, czy w jednej części, w obu wariantach sugerowane są na aktualny sezon. Najbardziej modne będą te, stylu vintage - z charakterystycznymi guziczkami. W marynarskie pasy, lub w jednym kolorze. Ponadto stroje kąpielowe dwuczęściowe będą dostępne w opcji z wysokimi bokserkami, jednocześnie podkreślającymi kobiecą figurę, jak też maskującymi problemowe miejsca.

Moda wiosna 2014 daje więc ogromne pole dla wyobraźni. Można dowolnie łączyć pozornie sprzeczne materiały i fasony. Odrobinka plastiku także jest mile widziana, bo jakby nie było zależy nam na wykazaniu, że modą można zajmować się nie tylko z powagą.
Podpatrzone na: http://kraina-stylu.pl
2021/09/03, 09:46:11