Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Przystojny facet nie może nie być ogolony! Zobacz nasze podpowiedzi

Zadbany facet nie może nie być ogolony - stwierdzenie to bez przerwy trzyma aktualność w przypadku zdecydowanej większości naszych mężczyzn. Rzecz jasna nie mówimy tu o sytuacjach, gdy ktoś będzie miał wypielęgnowane brodę i wąsy. Również niewielki, parudniowy zarost w wielu sytuacjach może dodać panom męskości i atrakcyjności. Jednak w codziennych okolicznościach, a co więcej w czasie najważniejszych wydarzeń, zaniedbana, z dużym zarostem twarz wygląda niechlujnie.
mężczyzna
Ciężko sobie wyobrazić eleganckiego mężczyznę w garniturze na swoim weselu, mającego wielodniowy zarost, lub wybierającego z takim wyglądem na kwalifikacyjną rozmowę. Zadbana twarz nie tylko prezentuje się znacznie korzystniej, ale będzie również świadczyć o tym, że facet dba o siebie. Jeśli nie chce mu się przeznaczyć kwadrans rano na pozbycie się zarostu, to tym bardziej może on nie dbać o inne, znacznie ważniejsze w życiu sprawy. A przecież ogolenie zarostu nie do trudnych nie należy, zwłaszcza przy tak dużych możliwościach, jakie obecnie występują.

W chyba każdym sklepie czy markecie jednym z najważniejszych towarów, jakie się sprzedaje, są różne odmiany maszynek do golenia. Nie ma co się temu dziwić, bo w końcu na świecie żyje parę miliardów panów i większość z nich będzie potrzebowała swoich włosów z twarzy pozbyć się jakimś sposobem. Kilku producentów zbudowało wielkie potęgi na akcesoriach do golenia, rozwijając marki warte setki milionów euro i rozpoznawalne na całym świecie. Większość mężczyzn użytkuje nowoczesne maszynki, w wersji jednorazowej lub z wkładami do wymieniania.

Kolejne tematy

Jak powinna wyglądać kosmetyczka współczesnego faceta

maszynka do golenia
Współczesny mężczyzna ma możliwość kupna wielu akcesoriów takich jak ałun, które pomagają w łatwym goleniu. Co zatem powinno wylądować na półce współczesnego mężczyzny?


mężczyzna
Dużą popularnością cieszą się również wersje elektryczne maszynek, za ich pomocą da się golić bez konieczności używania pianek. Ale najwięksi twardziele, mężczyźni na sto procent tylko się uśmiechną patrząc na te najnowsze zdobycie techniki. W ich przypadku będzie się tylko liczyło tradycyjne golenie, tak jak robili to ich ojcowie i dziadkowie. Będą im do tego celu niezbędne pędzle do golenia, dobry krem no i rzecz jasna najważniejszy, a jednocześnie trochę groźny przyrząd, czyli bardzo ostra brzytwa.
2019/09/13, 07:30:06