Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Męski outfit - jak powinien się prezentować mężczyzna z klasą

Obecnie, wbrew temu iż sporo się mówi, na temat tego by nie oceniać innych po wyglądzie, powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą” jest wciąż aktualne. Mało tego – nad wyraz często praktykowane. Toteż jeśli ktoś nie dostosuje się do zasad mówiących, jak powinno się prezentować np. na spotkaniu w sprawie pracy, może przegapić swą życiową szansę, co gorsza – z własnej winy.

Jak powinien wyglądać dobrze ubrany mężczyzna?

Mężczyzna w garniturze
Garnitur to podstawa wyposażenia szafy każdego mężczyzny. Ale wiedzmy, że wbrew pozorom najbardziej wszechstronne zastosowanie posiada nie czarny, lecz granatowy garnitur. To kolor, który na wybiegach występuje co sezon. Do takiego garnituru dobierzmy koszule: białe, kremowe lub bladoniebieskie. Najlepiej prezentują się z ciemnymi krawatami. Z całą pewnością odpadają kolory, które pozornie wydają się pasować na różne okazje, czyli czarny oraz brązowy. Z jakiej przyczyny? Z tej przyczyny, że kolor czarny zarezerwowany jest wyłącznie na wszelkie poważne uroczystości państwowe, królewskie i pogrzeby. Audiencja u Prezydenta, Półmetek – proszę bardzo, jednak spotkanie w sprawie pracy? Odpada.
Koszule męskie wizytowe (źródło), niby tak nieskomplikowany element męskiej garderoby, też może sprawić nie lada problem. Wystarczy otworzyć szafę, by ujrzeć kolorowe i kupione pd wpływem impulsu wzory. O jakości koszuli mówi jakość włókien, zrezygnujmy zatem ze sztucznych, poliestrowych materiałów.

Garnitur
Żeby koszule męskie wizytowe nadawały charakteru mężczyźnie powinniśmy je dobrze dopasować do potencjalnego właściciela. Szczupli panowie mogą pozwolić sobie na koszule taliowane, natomiast panowie o bardziej pokaźnych gabarytach muszą zwracać uwagę, by koszula nie była zbyt szeroka – za duży kołnierzyk fatalnie wpłynie na wygląd krawata.
W tej kwestii krawata, najbardziej odpowiedni na wszelakie okazje jest krawat gładki, w jednolitym kolorze. Możemy jednak poeksperymentować z wzorem czy intensywnym kolorem.

Oryginalnym dopełnieniem stylizacji są spinki. Koszula na spinki spinki do koszuli (dużo więcej przeczytasz pod tym adresem) w połączeniu z garniturem to duet idealny na wyjątkowo ważne uroczystości.
Kompletując oficjalny strój, bywa, że nie pamiętamy o doborze odpowiedniego paska do spodni. Najlepiej, by miał skromną, pozbawioną zdobień klamerkę. Koniecznie musi mieć kolor taki sam, jak kolor butów, które planujemy włożyć.
2019/08/04, 07:16:05