Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Sukienki klasyczne - wyglądaj modnie

Sukienki do pracy, to wspaniała sprawa, gdy naprawdę robi się upalnie. Kiedy ukrop leje się z nieba nie ma prawdopodobnie bardziej komfortowej części garderoby od sukienki właśnie. Jeden wymóg – sukienki letnie nie mogą być wykonane całkowicie z poliestru.
Sukienka letnia
Owszem nie groźne im wtenczas nieestetyczne wygniecenia (jak w przypadku garderoby uszytej z lnu bądź 100% bawełny), lecz tego rodzaju sukienka to prawdziwy pancerz dla ciała – materiał nie oddycha, a my pocimy się bezlitośnie. Najbardziej wygodne na letnie żary to sukienki letnie z ze sporą ilością naturalnej tkaniny, jak bawełna albo len uzupełnione domieszką poliestru. Dominować jednakże w składzie powinny naturalne tkaniny. Do pracy najlepiej wystrzegać się długości maxi – wszelkie długie sukienki najlepiej pozostawić na wakacyjny wypad bądź założyć po pracy. Omijajmy też miniówek, które zwłaszcza w okresie letnim, założone do pracy, mogą stwarzać sytuacje groteskowe. Do najbardziej znanych należy widoczna bielizna i nieładne nogi.

Najwłaściwsza będzie długość midi, czyli w kolano bądź minimalnie przed. Do sukienek o takiej długości najbardziej pasują buty na obcasie, z palcem bądź piętą odkrytą. Do niedawna przyjęte było, że nie powinno się pokazywać w pracy bez rajstop, nawet latem. Lecz jeśli nogi są schludne, lekko opalone i ogolone można je wtedy spryskać rajstopami w sprayu – wynik jest doskonały i znaczniej naturalny od rajstop.

Kolejne tematy

Czym panie, a czym panowie kierują się przy wyborze bielizny

Figura bez cellulitu, pośladki
Wszystkie kobiety marzą o figurze perfekcyjnej. Jedynie nielicznym matka natura zaoferowała doskonałe kształty i te szczęśliwe panie nie muszą wciąż zmagać się z uporczywą skórką pomarańczową na udach i pośladkach i nadprogramowymi kilogramami. Wybierając markowe, wypróbowane przez wiele kobiet majtki wyszczuplające, wybiera się w rzeczywistości znakomitą jakość. Materiał, z jakiego zostały zrobione, w żadnym wypadku nie ulegnie szybkiemu zniszczeniu, gdyż zaliczyć można do tych niezwykle trwałych.


Zazwyczaj sukienki noszone do pracy nie powinny być zbytnio wzorzyste, niemniej jednak wyjątkiem jest właśnie lato.

Masz ochotę zapoznać się z kolejnymi interesującymi postami na ten sam temat? Bez problemu. Kliknij na łącze do witryny i czytaj bez ograniczeń.

W tym sezonie producenci mocno promują wszelakiego typu printy, które są wprost cudowne. Prócz tego, nadruki na sukienkach pozwalają na zamaskowanie wszelakich niedoskonałości figury.

Krótko mówiąc, sukienka –uwielbiamy to!
2018/10/26, 07:30:02