Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Sukienki klasyczne - wyglądaj modnie

Sukienki do pracy, to wspaniała sprawa, gdy naprawdę robi się upalnie. Kiedy ukrop leje się z nieba nie ma prawdopodobnie bardziej komfortowej części garderoby od sukienki właśnie. Jeden wymóg – sukienki letnie nie mogą być wykonane całkowicie z poliestru.
Sukienka letnia
Owszem nie groźne im wtenczas nieestetyczne wygniecenia (jak w przypadku garderoby uszytej z lnu bądź 100% bawełny), lecz tego rodzaju sukienka to prawdziwy pancerz dla ciała – materiał nie oddycha, a my pocimy się bezlitośnie. Najbardziej wygodne na letnie żary to sukienki letnie z ze sporą ilością naturalnej tkaniny, jak bawełna albo len uzupełnione domieszką poliestru. Dominować jednakże w składzie powinny naturalne tkaniny. Do pracy najlepiej wystrzegać się długości maxi – wszelkie długie sukienki najlepiej pozostawić na wakacyjny wypad bądź założyć po pracy. Omijajmy też miniówek, które zwłaszcza w okresie letnim, założone do pracy, mogą stwarzać sytuacje groteskowe. Do najbardziej znanych należy widoczna bielizna i nieładne nogi.

Najwłaściwsza będzie długość midi, czyli w kolano bądź minimalnie przed. Do sukienek o takiej długości najbardziej pasują buty na obcasie, z palcem bądź piętą odkrytą. Do niedawna przyjęte było, że nie powinno się pokazywać w pracy bez rajstop, nawet latem. Lecz jeśli nogi są schludne, lekko opalone i ogolone można je wtedy spryskać rajstopami w sprayu – wynik jest doskonały i znaczniej naturalny od rajstop.

Zazwyczaj sukienki noszone do pracy nie powinny być zbytnio wzorzyste, niemniej jednak wyjątkiem jest właśnie lato. W tym sezonie producenci mocno promują wszelakiego typu printy, które są wprost cudowne. Prócz tego, nadruki na sukienkach pozwalają na zamaskowanie wszelakich niedoskonałości figury.

Kolejne tematy

Czym panie, a czym panowie kierują się przy wyborze bielizny

Figura bez cellulitu, pośladki
Wszystkie kobiety marzą o figurze perfekcyjnej. Jedynie nielicznym matka natura zaoferowała doskonałe kształty i te szczęśliwe panie nie muszą wciąż zmagać się z uporczywą skórką pomarańczową na udach i pośladkach i nadprogramowymi kilogramami. Wybierając markowe, wypróbowane przez wiele kobiet majtki wyszczuplające, wybiera się w rzeczywistości znakomitą jakość. Materiał, z jakiego zostały zrobione, w żadnym wypadku nie ulegnie szybkiemu zniszczeniu, gdyż zaliczyć można do tych niezwykle trwałych.


Krótko mówiąc, sukienka –uwielbiamy to!
2019/11/20, 07:27:04