Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Która koszula męska będzie najbardziej odpowiednia? Na jakei rzeczy trzeba zwrócić uwagę? Co jest tu najważniejsze?

Najczęściej jest tak, iż mamy ubrania, które po jednym sezonie wychodzą z mody. Na pewno jednak istnieje kilka tego typu, jakie nie mają takiego problemu, taką właśnie jest dobrze skrojona, biała męska koszula. Projektanci tej części garderoby prześcigają się w wymyślaniu wciąż lepszych rozwiązań. Są w związku z tym dostępne odporne na plamy koszule teflonowe oraz niegniotące się koszule poliestrowe. Nie ma sensu natomiast korzystać z tego typu “rewelacji”. Dlaczego?

koszulka męska
Syntetyczne materiały bez wątpienia są bardzo praktyczne, jednak posiadają również wady. Niestety źle wyglądają, po drugie nie dają możliwości skórze oddychać. Jak w związku z tym nie chcemy się strasznie pocić w czasie najmniejszego stresu, to korzystniej wybrać koszulę z najlepszej jakości bawełny. Materiał taki rewelacyjnie układa się na ciele, a przy tym dosyć łatwo go wyprasować. Na wyjątkową okazję możemy z kolei założyć efektowną, ale niestety dość kosztowną koszulę jedwabną. Krój koszuli to również bardzo ważna kwestia, tym bardziej kiedy chodzi o modne koszule męskie. Zbyt ciasna uwydatni za duży brzuszek, który każdy z nas woli ukrywać, zbyt duża zaś będzie wyglądała niechlujnie.

Często więc wybieranym typem są koszule - koszule olymp, olymp koszule, koszule zielona góra, zielona góra koszule, koszule olymp zielona góra, olymp koszule zielona góra, koszule z zielonej góry, zielona góra, koszule, koszule w zielonej górze, koszule olymp z zielonej góry, koszule olymp w zielonej górze - męskie “regular fit”. W koszulach o tym kroju dobrze wyglądają mężczyźni szczupli, ale i tacy o bardziej zaokrąglonej sylwetce. Jeśli zaś mamy szczupłą sylwetkę ciała to na pewno doskonałym rozwiązaniem będą koszule męskie slim. Warto jednak wiedzieć, że taki dość szykowny krój niestety nie znosi zbędnych kilogramów. Trzeba dlatego wiedzieć, że niezależnie od rodzaju sylwetki nie opłaca się korzystać z luźnych koszul. Jeżeli chodzi o koszule to na pewno istotny jest kołnierzyk. W jaki sposób dowiedzieć się natomiast, jaki rozmiar kołnierzyka jest dla nas idealny?


Kolejne tematy

Panujące w czasie wiosny trendy w modzie damskiej, które za każdym razem się sprawdzą.

Moda damska
Jak wiadomo, w modzie sezonowo pojawia się coś nowego. Nie znaczy to natomiast, iż pewne trendy nie będą dalej na topie, bo są takie style, które są szanowane i dobierane przez wiele lat. Z tego względu także wiosenne trendy w modzie kobiecej, które zawsze się sprawdzą są tym, czego podważyć się nie da.

Należy po prostu znaleźć centymetr, sprawdzić obwód szyi oraz dodać do wyniku, który otrzymaliśmy szerokość jednego palca. Dzięki temu z łatwością dobierzemy najlepszy kołnierz, jaki będzie jednocześnie wygodny w noszeniu. Inna kwestia dotyczy kroju kołnierzyka. Najpopularniejszy jest krój “prosty”, bo taką koszulę ubrać można na każdą okazję, to znaczy będzie pasować i do krawata, i do jeansów. Bardziej elegancki jest natomiast krój włoski. Rogi takiego kołnierzyka są skierowane na zewnątrz. Najmniej formalny będzie kołnierzyk zapinany, gdyż takie koszule można zakładać do pracy, ale na ślubie czy podobnych okazjach będą już raczej niezbyt pasujące.
2019/02/12, 07:38:02