Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Parę słów na temat męskiej mody czyli w jaki sposób należycie wybrać elegancką, modną koszulę

Zakup koszuli niejednemu panu wydaje się zwykłą formalnością, lecz w rzeczywistości wcale tak łatwo nie jest. Rzecz jasna w każdej koszuli, w jaką się zmieści jakoś będzie się wyglądało. Lecz od tego żeby wyglądać jakoś do tego aby wyglądać modnie i elegancko jest bardzo daleko. Dlatego też każdemu, komu wydawać się będzie że kupno koszuli to prosta rzecz, należy polecić zapoznanie się z podstawowymi zasadami, w jaki sposób należy wybierać eleganckie koszule męskie. A w czasie wybory należy uwzględnić parę ważnych rzeczy.

elegancka koszula
Po pierwsze należy się zdecydować na wzór, bo to jest podstawa dalszego szukania. Obecnie w sklepach najczęściej dostępne są trzy podstawowe kroje koszul, które mają z założenia mają odpowiadać różnym sylwetkom. Najczęściej wybieranymi i najpopularniejszymi są koszule o kroju custom fit, powinny one pasować na każdy rodzaj sylwetki. Przy tęższej albo regularnej budowie zaleca się koszule regular fit, a za to dla mężczyzn szczupłych lub atletycznie zbudowanych idealnym wyjściem będą koszule męskie slim fit. Całkiem pomocna strona, mądrze jest odwiedzić .

Kolejną istotną rzeczą jest rozmiar. Typowa koszula ma dwa główne, czyli kołnierzyk i wzrost. W przypadku kołnierzyka reguła jest taka, że po jego zapięciu bez problemów powinny wejść pomiędzy materiałem a szyją dwa palce. Jeśli jest inaczej, to albo się będzie źle w koszuli wyglądać, albo będzie ona za ciasna. Za to rozmiar koszuli jest przede wszystkim określany przez wzrost. Przejrzyj kompletną ofertę na tej stronie .

Producenci najczęściej dają tabele z rozmiarami, i w czasie przymierzania warto się ich trzymać. W przypadku dobrych, markowych koszul numeracja jest często trochę zaniżona. Wynika to z tego, że po kilku praniach tkanina lekko się kurczy i dopiero wówczas koszula jest odpowiednia do noszenia. Ważne również jest, z jakiego materiału będzie wykonana. Najlepsza rzecz jasna będzie naturalna bawełna, lecz czasami można również spotkać mieszankę sztucznych domieszek i bawełny. Tego typu tkaniny będą trochę tańsze, lecz mniej komfortowe do noszenia, bo będzie się w nich dużo bardziej pocić.
2019/10/13, 14:18:05