Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Kroje na współczesne stają się coraz odważniejsze

Jeszcze w połowie dwudziestego stulecia kobiety nosiły prawie wyłącznie spódnice. Obce były dla nich dwie nogawki od spodni i prawdopodobnie sprawiały, iż przywdziane w nie damy czuły się mało kobieco i być może było im dość niewygodnie. Czasy się zmieniły i spodnie są fragmentem odzieży zarówno damskiej jak i męskiej.


sukienki letnie
Trudno się nie zgodzić. Kobiety przez ostatnie dziesięciolecia bardzo zmieniły ich styl życia i w związku z tym zakładanie wyłącznie spódnic albo sukienek w niektórych sytuacjach stawało się bardzo niewygodne, a czasami wręcz niestosowne. Jednak są momenty, w których nikt nie wyobraża sobie kobiety odzianej inaczej niż w piękną powłóczystą sukienkę , która delikatnie podkreśli wszelkie atuty kobiecej sylwetki. Wszelkie bale, śluby i większe uroczystości rodzinne są festiwalem mody sukni dla pań. Dominują wtedy różnego kroju sukienki wieczorowe - Amazing Girl sukienki typu empire . Również od dawna dominują eleganckie materiały, wśród nich atłas, satyny, jedwab, koronki albo tiule. Pomimo że wciąż na salonie dominuje bezpieczna czerń, to nareszcie zaczynają się pojawiać suknie wieczorowe w odcieniach reprezentujących całą paletę barw.

Sukienki Little Mistress
Popularne są czerwienie, subtelne pastele albo buduarowe fiolety. Zwykle są to kroje bardzo długie, dopasowane albo rozkloszowane. Ale nie brak również, głównie w ostatnim czasie, coraz krótszych kreacji (), albo tych pokazujących odważnie coraz większe kawałki damskiego ciała. Kroje stają się coraz bardziej odważne, materiały stają się dziwnie transparentne, natomiast kobiety coraz odważniej eksponują swoje atuty.


O ile kiedyś za odważne uznane było pokazanie się w sukience z bardzo głębokim dekoltem na plecach (zobacz na tej stronie sexy sukienka), to dzisiaj wycięcie nie tylko powiększyło się bardzo, ale przeszło z tyłu na przód, odsłaniając czasem wręcz zbyt dużo. Jakkolwiek by się nie zmieniały, suknie wieczorowe powinny podkreślić to, co w kobietach najbardziej seksowne oraz uwodzicielskie. Są jednymi z najbardziej kobiecych składników kobiecej garderoby. Tuż za nimi plasują się sukienki na wesela. I chociaż one też przeżywają rozwój i stają się bardzo odważne, to jednak tu umiar w podkreślaniu atutów własnej osobypowinien zostać zachowany. Wiadomo przecież, iż sukienki na wesela zakładane przez gości nie powinny przyćmiewać piękna i uroku panny młodej - Amazing Girl. Przez to tak długości jak i kroje są wówczas znacznie bardziej skromne, a preferowane barwy to zwykle delikatne pastele.
2019/10/14, 20:03:04