Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Elementarz męskich i damskich stylizacji – na co powinno się zwrócić największą uwagę?

W obecnych czasach moda jest czymś niezmiernie zmiennym, z sezonu na sezon wyznaczane są nowe trendy, a sklepy zasypywane są odzieżą różnego typu. Kiedy udajemy się na zakupy, bardzo często pod wpływem ilości oglądanych i przymierzanych rzeczy dostajemy zawrotu głowy. W obliczu tak ogromnego wyboru zwykle mamy po prostu kłopot z podjęciem decyzji, co kupić.

Funkcjonują jednakże
dżinsy
pewne utarte wzorce i kilka kluczowych elementów odzieży, które zdecydowanie powinny pojawić się w każdej szafie. Ubrania te bez względu na panujące trendy mogą okazać się atrakcyjną bazą do utworzenia modnej stylizacji. W przypadku kobiet tego rodzaju elementów garderoby jest wiele, jednakże kilka z nich możemy określić jako obowiązkowe. Jako takie absolutne ‘must have’ na pewno można uznać dwie pary spodni – jedne czarne, drugie klasyczne, jeansowe. Zarówno jedne i drugie są odpowiednie w zasadzie do wszystkiego, możemy na ich bazie układać setki stylizacji. Jeansy są ponadczasowe, nadają się zarówno na luźny dzień na uczelni, spacer ze znajomymi czy wyjście do kina z chłopakiem. Klasyczne czarne spodnie (sprawdź informacje) sprawdzą się natomiast na wszelkich eleganckich okazjach, wieczornych wyjściach do klubu, jak i na co dzień. W podobny sposób sprawdzi się także klasyczna ‘mała czarna’ sukienka, którą dodatkowo warto dopisać do listy ubrań jakie bezwzględnie powinny znajdować się w naszych szafach. Oprócz tego zaleca się zainwestować w klasyczną, białą koszulę a także w podkoszulki, których powinno się mieć w kilku podstawowych wersjach kolorystycznych. Wyposażając naszą szafę w ten sposób będziemy mieć ogromne pole do popisu. Modne w danym sezonie ubrania takie jak koszule, buty czy inne dodatki świetnie skomponują się z tym, co zostało tu omówione. Jeżeli mówimy natomiast o mężczyznach wydawać by się mogło, iż takich bazowych elementów stylizacji jest mniej. Naturalnie dla przedstawicieli tej płci dobrze dobrane spodnie jeansowe męskie są wstanie spełnić wszelkie oczekiwania - zobacz szczegóły. Warto jednak, aby tak jak u kobiet, w męskiej garderobie znalazły się także czarne spodnie, które będą nadawały się na bardziej eleganckie okazje. Dodatkowo zamiast
koszula
dziesiątek koszulek z krótkim rękawkiem, dobrze byłoby posiadać na przykład dwie lub trzy klasyczne koszule.


Kolejne tematy

Ubrania dla mężczyzny

Manekin
Odzieży dla mężczyzn najczęściej poświęca się znacznie mniej uwagi niż tej dla kobiet. Nie oznacza to jednak, że mężczyźni nie powinni przywiązywać wago do tego, w co się ubierają. Wypływa to w jakimś stopniu z tego, że ubiór męski jest bardziej uniwersalny od damskiego. Na przykład na wszelkiego rodzaju uroczystości mężczyzna może założyć garnitur i będzie to pożądany rodzaj stroju. Panie z kolei na każde wydarzenie mogą mieć inną kreację.

Jeśli postawimy na uniwersalne kolory takie jak biel, granat czy błękit, wówczas mamy pewność iż tego typu elementy garderoby będą odpowiednie do większości modnych w danym okresie spodni, bez względu na ich kolorystykę czy materiał z jakiego są zrobione. Dodatkowo współcześnie w przypadku mężczyzn dobrze sprawdzają się również casualowe marynarki, które można ubrać na różne okazje, zarówno do pracy jak i na luźny spacer z przyjaciółmi. Nie ulega wątpliwości iż chcąc wymienić wszystkie elementy stylizacji, które powinniśmy mieć w naszych szafach, można byłoby wypisywać w nieskończoność. W zasadzie jednakże jeżeli po prostu wyposażymy się w to, co zostało opisane powyżej, to możemy się nie obawiać, gdyż żadna okazja nas nie zaskoczy i na bazie tej odzieży na pewno uda nam się skomponować odpowiedni strój.
2019/06/20, 08:56:07