Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Kiedy kolor przestał być czymś ekstrawaganckim i został atutem dobrze zestawionego stroju.

Od czasu gdy moda zaczęła ewoluować w kierunku kolorowych kreacji, kolorowych dodatków i kontrastowych zestawień, na ulicach zrobiło się nieco żywiej i weselej. Kobiety bardzo szybko zrozumiały, że to co będzie je wyróżniało z tłumu, to nie tylko spódniczka tak krótka jak się da spódnica, lecz barwy, jakie świetnie będą współgrać z figurą, barwą włosów i aktywności. Sprawnie się nauczyły zestawiać ze sobą najróżniejsze odcienie, faktury i wzory tkanin oraz podkreślać całość odpowiednimi dodatkami.


kolorowe skarpetki
Zaczęły tracić na znaczeniu szarości i czernie, które niedawno królowały na ulicach począwszy od końca lata aż do początku wiosny. A i na wiosnę w deszczowe dni znacznie więcej było burych płaszczy niż parasoli. Panom nieco więcej czasu zeszło na przestawieniu się na myślenie, że elegancja wcale nie musi oznaczać ciemnego garnituru i błękitnej albo białej koszuli. Oczywiście, są sytuacje, gdy takie właśnie zestawienia są najlepszym wyborem. Chodzi o oficjalne sytuacje zawodowe lub rajstopy ze wzorem towarzyskie, kiedy niemal wymaganym kolorem jest klasyczna czerń.

Oprócz tych nielicznych okazji, możliwości ubrania panów także stają się większe. I na szczęście mężczyźni też zaczynają być świadomi tego faktu. Coraz częściej można zobaczyć eleganckiego faceta w koszuli, której kolor będzie nawet ciężki do jednoznacznego określenia, bowiem wygląda jak coś coś pomiędzy średnio dojrzałym arbuzem a kolorem róży.


Granatowy garnitur również nie jest niczym nadzwyczajnym a ostatnimi czasy modne zrobiły się marynarki o różnych odcieniach niebieskiego. Poza tym, panowie nareszcie odważają się ubrać kolorowe skarpetki. To wielki postęp, gdyż jeszcze do niedawna bardzo duża ich część upierała się, że modne skarpety męskie to skarpety czarne. I kropka. Oczywiście, nie trzeba przesadzać z inwencją i popełniając typowe faux pas, założyć białe skarpety do garnituru. Lecz pomijając parę modowych świętości, cała reszta będzie możliwa do modyfikacji w granicach rozsądku bez żadnych obaw o to, że mężczyzna w różowej koszuli zostanie od razu posądzony o inne zainteresowania.
2021/09/03, 09:48:07