Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Wybieramy torebkę do garderoby czy butów?

Torebka damska uważana jest za wizytówkę kobiety. Współcześnie torebka nie jest stosowana już tylko do pakowania drobiazgów takich jak telefon, pieniądze, pudrów i różów czy klucze. Wielu specjalistów mody uważa, że torebka jako dodatek świadczy o klasie i stylu modnych dam. Projektanci mody kuszą fasonami, kolorami i odcieniami, kształtami oraz subtelnością torebek, które kupisz w hurtowni torebek.

torebka turkusowa

Hurtownia torebek chcąc nadążyć za modą, musi wciąż dopracowywać swoją ofertę produktową, a jest w czym przebierać, gdyż krojów torebek jest coraz więcej: od ogromnej tradycyjnej torebki, kopertówki, z zróżnicowanych tkanin, `ze skóry albo płótna po torebki damskie listonoszki.

W przeszłości zestawiano torebkę do koloru i fasonów butów. Obecnie moda narzuca nieco inne tendencje: buty i torby nie muszą mieć takiego samego koloru ani być z tego samego materiału, należy bowiem pożegnać się z monotonią. Panie, które dbają o dodatki, wybierają najczęściej torebki do tonu ubioru. Torebka jako element stroju, powinna współgrać i pasować do wybranej kreacji, może być szczególnie o jeden ton jaśniejsza lub ciemniejsza, a nawet kontrastowa, jeśli chcemy przykuć uwagę.

Jednak wciąż dużo kobiet stawia na klasykę, sprowadzając torebkę i buty do wspólnego mianownika. Nic w tym paradoksalnego, gdyż tak naprawdę o wyborze torebki powinna decydować okazja, figura, styl i gust, a nawet nastrój. Torebka powinna być ozdobą stroju, ale należy dobierać ją do ubrania czy butów z taktem. Zbytnia dekoracyjność bądź zbyt mocny kontrast, może wywołać odmienny efekt od pożądanego. Ponadto często zdarza się, iż kobiety wolą torebki uniwersalne, które są zgrane zarówno do większości ich kreacji, jak i butów.

Torebka niekoniecznie musi być noszona pod ton garderoby. Warty uwagi jest styl, fason faktura czy też rodzaj materiału, z którego torebka jest zrobiona. Wybór gatunku torebki wynika też często z przywiązaniem do marki, niektóre kobiety są zakochane w torebkach firmy bevers, a jeszcze inne nie wyobrażają sobie pójść na miasto bez torebki David Jones. Pamiętajmy jednak, iż idealnie dopasowana torebka powinna nie tylko dobrze być zestawiona z garderobą bądź też z butami, ale i być funkcjonalna oraz komfortowa.
Podpatrzone na: Torebki Damskie
2023/04/08, 07:01:05