Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Modny mężczyzna

Nie tylko panie kochają się stroić bez względu na okazję. Kolekcje ubrań mężczyzn niejednokrotnie są lepiej zaopatrzone niż ich partnerek. Panowie, tak jak panie niezmiernie o dbają o swój wygląd. Kosmetyka, systematyczne wizyty u fryzjera i w siłowni koronują idealnie dobrane do stylu garderobą. A jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na jakie sezony wymyślili projektanci męskiej garderoby?

Moda męska
Tak czy inaczej istnieją i prężnie funkcjonują domy mody dla panów. Moda dla mężczyzn jest także prezentowana na wybiegach, ale często akurat tam pokazywane są ubrania raczej ekscentryczne i niepraktyczne. Moda męska może być tematem fascynującym i ciekawym.

Zaskakujące, jednak prawdziwe. Najnowsze trendy niewątpliwie przypadną do gustu odważnym panom. Wracają żywe barwy, zwłaszcza górnej części garderoby, np. kurtki męskie (więcej w tym miejscu).

Okres letni jest charakterystycznym czasem, w którym pojawia się konieczność ubierania się ja najbardziej cienko. Panie wtedy zakładają sukienki i spódnice. Panowie z kolei wybierają szorty. Często jednak panowie nie dają się namówić do zainwestowania w sandały i w lecie chodzą w zakrytych butach, np. półbuty lub trampki, tenisówki (sprawdź w tym miejscu: ). Tymczasem jest to bardzo niekorzystne dla stóp i może być powodem odparzeń podczas gorących dni. Natomiast męski strój elegancki nie w każdej sytuacji przewiduje wariant letni.

Wejdź na ten link i zgłąb poza tym więcej szczegółów na stronie (https://crossjeans.pl/ona/akcesoria/paski) - one też poszerzą Twój zasób informacji na rozpatrywany w tym artykule problem.


Moda męska
Szokującą kolekcję mody męskiej na jesień/zimę 2014 przygotował Thom Browne. Zbiór jest pełen fantazji i surrealizmu. Tweedowe garnitury które są motywem przewodnim na jesień, prezentują klasyczny angielski styl. Surrealistycznymi dodatkami były pomysłowe zwierzęce maski. Na materiałach znalazły się subtelne kraty i szarości. Stroje prezentowane na modelach odstawały od znanych form i tradycyjnych proporcji.
2021/05/24, 07:37:04