Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Po co i jak dbamy o wizerunek

Chyba każda kobieta posiada swoje ulubione kosmetyki do makijażu, tusz do rzęs i przede wszystkim zapach. Krąży opinia, że najlepiej jest niepodważalnie być łączoną z tym samym bukietem zapachowym i rzeczywiście wiele z nas przyzwyczaja się do ulubionych flakoników. Chanel No 5 to dopełnienie kobiecości i dla znacznej grupy idealny zapach. Mężowie, narzeczeni i kochankowie muszą o tym nie zapominać.
Chociaż miłość krytyków zyskały perfumy spod takich znaków jak Masaki Matsushima, Dior, Yves Saint Laurent i Hermes to maleńki flakonik uwielbionych przez wszystkich francuskich perfum nadal budzi emocje. Prawie nikt nie wie, że kompozycja zapachowa została powołana do życia w 1917 roku. Same perfumy swoją premierę miały w 1922 roku. Coco Chanel (zobacz też inne marki: ) w pierwszej kolejności rozdała swoim wyjątkowym klientom kilka flakoników nowych perfum, a gdy na ich twarzach pojawił się zachwyt, postanowiła wprowadzić je do sprzedaży.

Tutaj jest tak samo. Kosmetyki do makijażu nie są tanie i na dodatek długo trzeba szukać idealnych. Puder oraz podkład muszą być dostosowane do typu cery, a ich ceny zwykle osłabiają. Trudno oszczędzać na dobrych kolorowych kosmetykach, chociaż sporo kobiet zdobywa prawdziwe perełki małych i niedrogich producentów. Cienie do powiek i tusze za kilka złotych czasami mogą przebić jakością drogie i markowe produkty. To też niekwestionowane skarby wśród wszystkich kosmetyków.

Kolejne tematy

W jaki sposób ubierać się elegancko, ale niedrogo?

kobieta w sukience
Dużo pań zmaga się z ogromnym problemem - mianowicie, choć kochają piękne ubrania, pragną, aby ubrania praktycznie nie mieściły się w szafach, to jednak jak to bardzo często się zdarza, ogromnym kłopotem jest kasa. A więc to wyraźnie pokazuje, że jeżeli żadna z kobiet nie chciałaby zrezygnować z regularnych zakupów, powinna rozejrzeć się za interesującymi możliwościami.


Podobno „piątka” została stworzona przez przypadek. Do receptury dodano zbyt wiele aldehydów, co w końcu dało sławny już efekt. Na zapach składa się ponad 80 składników, m.in. specjalna odmiana jaśminu, wanilia i ambra. Kolejną ciekawostką może okazać się dla większości historia, że to właśnie te perfumy uwielbiane były przez … nazistów. Coco była zaskoczona i bała się, że zapach po wojnie zawsze będzie kojarzył się negatywnie. Jak jednak pokazało życie No 5 to najlepiej sprzedająca się perfuma współcześnie. Inne kosmetyki, które polecamy: .

Podobno kobieta powinna być oddana zapachowi, szczególnie, jeśli już ma „ten jedyny”. Niektóre panie dostosowują perfumy do części roku albo na przykład do nastroju. Czasami lepiej wybrać zdecydowane Opium, a na letni wakacyjny wieczór świetnie pasują perfumy: .
2023/01/26, 07:01:06