Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Trendy 2013 czyli modna szafa każdej z nas.

Zbliżający się sezon to okres atrakcji. Warto jednak popatrzeć wśród już posiadanych rzeczy, ponieważ moda oprócz tego, że zmienną jest, czerpie także z tego, co dobrze znane i sprawdzone. Tak będzie pewnie i w tym sezonie. Na topie pozostaną roślinne wzory, występujące zwykle na bluzkach. Oprócz nich można zacząć poszukiwać na sklepowych pułkach wszystkiego, co ma na sobie geometryczne wzory.
Dopełnieniem niejednolitych łaszków, są wypełnione ćwiekami dodatki. To zajawka widocznego już na ulicach większych miast stylu militarnego: utrzymane w zielonych barwach koszule to druga strona wyjątkowo seksownych spódniczek. Do tego dojść mogą ciemne kurtki, wysokie trampki i już mamy styl rodem z teledysków Madonny. A będzie, na czym zawiesić oko.

Dla kobiet lubiących uwydatniać swój seksapile mamy intensywne akcenty. Żywe kolory idealnie będą pasowały przy każdej porze roku. Do tego dodać lejące tkaniny, i już mamy 100% kobietę.

Jeśli wspominamy ciepłe pory roku, pamiętajmy o chroniących i ładnie wyglądających jednocześnie ciemnych okularach. Bez względu na kształt nie tylko ochronią nasze oczy przed szkodliwym skutkiem UV, ale przede wszystkim będą stanowiły doskonałe wykończenie naszego wyglądu i dodadzą nam szczyptę tajemniczości.

Kolejne tematy

Czy warto kupować kurtki puchowe i na jakie okazje zakładać tego rodzaju odzienie

kurtka
Każda dwudziestolatka życzy sobie, żeby ciągle w jej szafach pojawiały się nowe ciuszki. Mężczyźni takiego problemu raczej nie mają, ale od czasu do czasu również i oni muszą odświeżyć swoją garderobę. Nadchodząca zima jest wspaniałą okazją, żeby wybrać się do salonów z odzieżą. Oprócz kupna typowo zimowych akcesoriów, czyli: czapek, chustek, rękawiczek czy kozaków, prawdziwa kobieta nie zawaha się wydać monet na porządne, ciepłe i nade wszystko modne, kurtki puchowe.


Pośród modowych nowinek nie może zabraknąć miejsca na modne sukienki ślubne. Klasyka ślubna dyktuje warunki. Która kobieta nie marzy o pójściu do ołtarza mając na głowie jedwabisty welon lub też spływający po podłodze kościoła metrowy tren? Nawet, jeśli nie jest to marzenie każdej z nas, to te, które o tym śnią mają okazję spełnić swój sen naprawdę, bowiem takie właśnie perełki projektują dla nas firmy odzieżowe. Do tego obowiązkowo bucik na wysokim obcasie i mamy już wystrojoną pannę młodą.

Trendy jesień 2013 zapowiadają się ciekawie. Na pewno wśród tylu rozmaitości nie jedna z nas znajdzie dla siebie coś fascynującego, w czym wygląda jedynie w swoim rodzaju.
2020/05/27, 07:15:05