Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Trendy 2013 czyli modna szafa każdej z nas.

Zbliżający się sezon to okres atrakcji. Warto jednak popatrzeć wśród już posiadanych rzeczy, ponieważ moda oprócz tego, że zmienną jest, czerpie także z tego, co dobrze znane i sprawdzone. Tak będzie pewnie i w tym sezonie. Na topie pozostaną roślinne wzory, występujące zwykle na bluzkach. Oprócz nich można zacząć poszukiwać na sklepowych pułkach wszystkiego, co ma na sobie geometryczne wzory.
Dopełnieniem niejednolitych łaszków, są wypełnione ćwiekami dodatki. To zajawka widocznego już na ulicach większych miast stylu militarnego: utrzymane w zielonych barwach koszule to druga strona wyjątkowo seksownych spódniczek. Do tego dojść mogą ciemne kurtki, wysokie trampki i już mamy styl rodem z teledysków Madonny. A będzie, na czym zawiesić oko.

Dla kobiet lubiących uwydatniać swój seksapile mamy intensywne akcenty. Żywe kolory idealnie będą pasowały przy każdej porze roku. Do tego dodać lejące tkaniny, i już mamy 100% kobietę.

Jeśli wspominamy ciepłe pory roku, pamiętajmy o chroniących i ładnie wyglądających jednocześnie ciemnych okularach (zobacz więcej w serwisie). Bez względu na kształt nie tylko ochronią nasze oczy przed szkodliwym skutkiem UV, ale przede wszystkim będą stanowiły doskonałe wykończenie naszego wyglądu i dodadzą nam szczyptę tajemniczości.

Kolejne tematy

Czy warto kupować kurtki puchowe i na jakie okazje zakładać tego rodzaju odzienie

kurtka
Każda dama życzy sobie, żeby stale w jej szafkach pojawiały się nowe ubrania. Faceci takiego problemu zwykle nie mają, ale raz na jakiś czas także i oni muszą odświeżyć swoją garderobę. Nadchodząca zimowa pora jest znakomitą okazją, aby pójść do sklepów z odzieżą. Oprócz zakupu typowo zimowych akcesoriów, czyli: nakryć głowy, chust, mufek czy kozaków, prawdziwa kobieta nie zawaha się wydać banknotów na porządne, ciepłe i nade wszystko modne, kurtki puchowe.


Pośród modowych nowinek nie może zabraknąć miejsca na modne sukienki ślubne. Klasyka ślubna dyktuje warunki. Która kobieta nie marzy o pójściu do ołtarza mając na głowie jedwabisty welon lub też czapki z daszkiem na zamówienie spływający po podłodze kościoła metrowy tren? Nawet, jeśli nie jest to marzenie każdej z nas, to te, które o tym śnią mają okazję spełnić swój sen naprawdę, bowiem takie właśnie perełki projektują dla nas firmy odzieżowe. Do tego obowiązkowo bucik na wysokim obcasie i mamy już wystrojoną pannę młodą.

Trendy jesień 2013 zapowiadają się ciekawie. Na pewno wśród tylu rozmaitości nie jedna z nas znajdzie dla siebie coś fascynującego, w czym wygląda jedynie w swoim rodzaju.
2019/02/06, 07:18:01