Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Sexy bielizna - ratunek dla związków?

To znany fakt, że dekadach przeżytych razem płomień namiętności zaczyna przygasać.Dużo związków rezygnuje z zmagań o intensywniejsze pożycie, lecz niektóre usiłują odzyskać stare uczucia. Szukają pomocy w gabinetach seksuologicznych, kupują razem filmy dla dorosłych, zamawiają przeróżne akcesoria seksualne. Strojem, który potrafi wnieść do łóżka sporo silnych wrażeń, jest seksowna bielizna damska.
gorset
Panie, które chcą znów pociągać swojego męża, powinny zatem poszukać takich ubrań. Mężczyzna z pewnością pokocha figlarne stringi. Dobrze jest nabyć stringi w kolorze ciemnym albo karmazynowym, zwieńczone elegancką kokardą.

A co powiecie na eleganckie modele od Jagna.pleleganckie modele od Ta męczarnia pań z przeszłych lat dziś stała się pociągającym dodatkiem erotycznym. Mało która niewiasta nie wkłada już gorsetu pod sukienkę, ponieważ czasy się zmieniły. Obecnie gorsety kupuje się w komplecie z dobranymi majteczkami, by zaprószyć w sypialni płomień erotyzmu.

Jeśli gorsety są dla ciebie zbyt ciasne, trzeba sprawić sobie zamiast nich kuszące biustonosze (koniecznie od Jagna.pl)biustonosze (koniecznie od Zawsze miej na uwadze, że biustonosz i majtki mają tworzyć komplet. Nietrafnie dobrane biustonosze i majtki prezentują się po prostu fatalnie. Biustonosze warto nabywać w kolorze czarnym, najlepiej z fajnymi ozdobnikami, takimi jak na przykład hafty.

Kolejne tematy

W temacie mody

Mężczyźni czasem mają ambaras ze zrozumieniem niewiast. To nie dziwota, bo płeć definiuje bardzo dużo – nasze czyny, preferencje i talenty. Naturalnie jak najbardziej słuszne są prawa równości płciowej, jednakże nie znaczy to, że neguje się występujące różnice.


Ale nie jedynie w sypialni kobieta, która chce uwieść mężczyznę, ma nosić się seksownie. Kup ciasne leginsy, a twój mąż z pewnością poczuje pożądanie. Taki strój dobrze nadaje się na lekcje pilates, na które należy się zapisać, by zachować smukłą sylwetkę cały czas.

Wyrzućcie, drogie panie, byle jakie piżamy i wybierzcie kuszącą bieliznę. Wznieci to na nowo pożądanie, a poza tym przyniesie wam satysfakcję z własnego, seksownego image. A wszakże nic mocniej nie poprawia humoru, jak nowiutkie, eleganckie ciuszki, niezależnie, czy są to długie tuniki, czy pociągająca bielizna damska, którą będzie podziwiał jedynie twój facet.
2018/07/12, 03:48:03