Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Moda na lato w kolorach fluo

Soczysta malina, elektryzująca pomarańcza, wybuchowy granat, a może energetyzująca limonka? W tym sezonie warto postawić na wyrazisty kolor. Im bardziej fluorescencyjny, tym lepiej! Barwy można łączyć dowolnie. Ostry róż doskonale współgra zarówno z soczystą pomarańczą, jak i jaskrawym niebieskim.

Czy masz chęć sprawdzić rozważany temat z innej perspektywy? Nic prostszego - zwyczajnie kliknij ten odnośnik, gdyż więcej zobaczysz tu (https://crossjeans.pl/ona/jeans/skinny).

W czasie tegorocznych wakacji zapomnijcie o klasyce, postawcie na kolor.


Kompozycja 1
Energetyzująca limonka doskonale sprawdzi się w połączeniu z jaskrawym niebieskim. To propozycja dla Pań, które nie boją się koloru i chcą wyróżniać się w tłumie. Mniej odważnym kobietom proponujemy jeden kolorowy element, który ożywi stylizację. Wystarczy niebieski zegarek lub oryginalne, jaskrawe kolczyki, aby wyglądać modnie oraz atrakcyjnie.

Modne ubrania i dodatki w kolorach fluo

Kolaż: marynarka MODOO, spódnica by Marlene kolczyki Glitter, zegarek TIMEX, torebka Troll, szpilki top Jackpot, spodnie MODOO.

Kompozycja 2
Pomarańczowy z różowym? Czemu nie! Teza, że te dwa kolory „się gryzą” dawno została obalona. To jedno z najmodniejszych połączeń tego sezonu. Jeżeli jednak nie do końca przekonuje nas ten misz-masz barw możemy nosić każdą z osobna. Zarówno róż, jak i pomarańcz prezentują się świetnie: uatrakcyjniają ubiór oraz dodają blasku kobiecie, która go nosi. Dlatego warto w tym sezonie postawić na różową torebkę czy pomarańczowe sandałki.

Modne ubrania i dodatki w kolorach fluo

Kolaż: kolczyki Glitter, kostium kąpielowy MODOO, torba bluzka i spódnica TOP SECRET, sandałki Deichmann, (Zobacz - tunika. Kliknij tutaj: tuniki xxl) Poala Collection, spodnie MODOO, okulary MODOO, torebka Michael zegarek Timex, buty widoczne na załączonych zdjęciach znajdują się w POMADA FASHION OFFICE.
Podpatrzone na: POMADA FASHION OFFICE
Twórca artykułu: POMADA FASHION OFFICE
2021/04/28, 11:45:05