Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Najmodniejsze trendy dla kobiet

Kiedyś blog modowy był jedynie sposobem na nawiązanie znajomość i dzielenia się odzieżową pasją. Blogerki pokazywały, co złowiły w czasie wyprzedaży lub w ulubionych secondhandach.
Niektóre sukienki dzianinowe modnych firm kupione naprawdę za kilka złotych. Dziewczynyorganizowały zjazdy, zamieniały się odzieżą, a czasami jakaś znana firma odzieżowa przysyłała miły drobiazg. Zjawisko stało się popularne tak mocno, że powstały setki blogów, a najpopularniejsze zmieniły się w zawodowe strony WWW pozwalające na spore zarobki.

duże rozmiary odzieży dla puszystych
Jakiś czas temu w Polsce zaczęły działać blogi szafiarek. To na nich można oglądać modę awangardową, która nie mieści się w schematach, ale także proste stroje prosto z normalnych sklepów. Dzisiaj wiele blogerek profesjonalnie zajmuje się modą (przykłady - odkryj więcej tutaj).

Kolejne tematy

Miejskie modelki, czyli moda z bloga

Kilka lat temu w Polsce zaczęły działać blogi szafiarek. To na nich każdy może podejrzeć modę zupełnie inną, nie mieszczącą się w regułach, ale też typowe stroje rodem z sieciówek. Obecnie wiele blogerek to już profesjonalistki.


W związku ze zmianami popularne blogerki rzadziej noszą garsonki wypatrzone na wyprzedażach, teraz dla nich tworzą światowej sławy projektanci. Wiele dziewczyn szerzy odzież polskich projektantów, którzy dopiero wkraczają na rynek. Blogerki mają więc coraz droższe buty, zapominając, jak dużą wartość miało kilka tal temu 5 zł w czasie wyprzedaży w ciuchlandzie. Ubrania światowych marek nie są produkowane masowo, a w modzie zwykle chodzi o to, by wyróżnić się od pozostałych. To przede wszystkim dobra wiadomość, że w Polsce są już blogerki, które są w stanie luksusowo się ubierać.
www.wygodnie.com->
Blogerki, które osiągnęły sukces w internecie, dzięki kreatywności i profesjonalnym zdjęciom, podróżują po świecie promując znane marki. Jeżdżą też na najciekawsze imprezy razem z gwiazdami, sprawdzają każdy Fashion Week. Nie sądziły, że z blogerek prezentujących ciekawe „outfity” będą poważanymi modelkami, stylistkami, czy też projektantkami. Gdy któraś z nich włoży sukienki do biura, można podejrzewać, że tysiące fanek wybierze się do sklepu po taką samą rzecz.
2019/09/18, 16:06:04