Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Kolor biały – ciągle modny!

Da się dostrzec, że w świecie mody królować zaczęły odcienie jasne. Stroje w kolorze białym są idealne w czasie gorących miesięcy – tak człowiek mniej odczuwa gorąco. Ciuchy białe są dlatego chętnie noszone przez ludzi z państw południowych. Wg fachowców od mody takie kreacje można zakładać również zimą.


Jak wszyscy wiedzą, jesień w Polsce to najczęściej słota, więc zakładanie na siebie białych ciuchów może zakończyć się koszmarnymi plamami – lecz jest pewne wyjście z tej sytuacji.

Nie ociągaj się! Jeśli zaintrygowała Cię zawartość naszego opisu, to doczytaj tutaj (https://meduzabutik.pl/3-odziez-damska) kolejne bardzo zajmujące wiadomości w nowym utworze.

Białe ciuszki, takie jak np. białe sukienki, rozsądnie jest zakładać w suche dni. Można również wybierać je jedynie na znamienite okazje. Różne bale jesienią zwykle odbywają się w zamkniętych budynkach, więc znika zagrożenie związane z błotem.


Na oficjalnych świętach rewelacyjnie sprawdzą się modne szpilki beżowe na dużym obcasie. Powinno się mieć na uwadze, że trzeba do nich dostosować resztę ciuchów – polecamy jednolite koncepcje. Konfigurowanie jasnych butów z ciemnymi spodniami nigdy nie będzie dobre i na opak. Nie powinno się także wkładać na siebie totalnie ujednoliconych ciuchów – mądrze jest postawić po prostu na rozmaite odcienie jasnej kolorystyki. Znakomitym przykładem jest zestaw: beżowe szpilki, kremowe spodnie i szarawa góra. Tak wystrojona możesz udać się nawet na najelegantsze przyjęcie tej zimy!

Kiedy w Polsce na nowo przyjdą gorące dni, wsuń na siebie bermudy (sprawdź: . Te urocze spodnie wracają do łaski – w tym roku będą w cenie naturalnie egzemplarze w żywych odcieniach. Do takiego stroju mądrze dodać leciutką górę z dynamicznymi wzorami. Ciepłe miesiące muszą kojarzyć się właśnie z takimi energetycznymi połączeniami i radością życia.


Do kompletu dorzuć przydatne dodatki w zbliżonej tonacji – z bermudami koresponduje ekstrawagancka lekka torebka z żywym wzorem. Można jeszcze dodać białą apaszkę, którą można się zabezpieczać przed upałem w słoneczne dni, oraz okulary słoneczne w tej samej stylizacji
.
2022/01/14, 07:01:17