Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Biały i czarny – polecane połączenie

sukienka
Bez mrugnięcia okiem można zadeklarować, że złączenie białego z czarnym nigdy w życiu nie ma prawa wyjść z mody. Człowiek kocha czerpać inspiracje z natury i chociaż poza zebrą, trudno znaleźć w niej takie zestawienie kolorów, to należy powiedzieć, że jest w nim coś mocno naturalnego, delikatnego i eleganckiego. Przez wiele lat złączenie obu kolorów zostało na stałe w modzie.

Czarno - białe ubrania posiada w swojej ofercie dużo firm, od tych bardziej wyszukanych jak na przykład ubrania Chanel, po te mniej ekskluzywne jak np. ubrania Reserved. Połączenie takich kolorów bez dodawania, innej dodatkowej barwy jest wyrazem dobrego gustu i dodatkowo też może świadczyć o zasobności naszego portfela. Już dawno w naukach społecznych zwrócono uwagę na fakt, iż czerń i biel to kolory biznesu, kojarzone z pieniędzmi i bogactwem. Bieda z kolei w wielu regionach świata lubi wyrażać się bardziej żywymi kolorami. Na dowód tego można oglądnąć program przyrodniczy poświęcony mieszkańcom trzeciego świata, a z pewnością wyciągniemy podobne wnioski.

W wymienionym wcześniej sklepie Reserved można kupić dużo ubrań wpisujących się w ten biało-czarny, klasyczny trend. Sporo z nich, wykorzystuje go bezpośrednio poprzez połączenie materiałów w tych kolorach. Sukienki Reserved są tego doskonałym przykładem. Do kupienia istnieje pełno modeli, które poza proporcjonalnym połączeniem tych dwóch kolorów, wykorzystuje również takie techniki jak lamowanie, kołnierzyki lub wstawki. Czarna suknia z białymi lamówkami to extra propozycja np. dla kobiet pracujących w biurze.

Oczywiście nie jest powiedziane, że opisywany duet kolorów powinien być wykorzystany w ramach jednej rzeczy. Dokładnie taki sam efekt, można uzyskać też łącząc czarne spodnie Reserved z bluzką w kolorze białym, albo też białą sukienkę z czarnym żakietem. Wybranie takiego zabiegu może okazać się dużo praktyczniejsze, ponieważ w przypadku, gdy będziemy zmuszeni wyglądać bardziej oficjalnie, pozostaniemy w czarno-białej tonacji, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby potem czarną lub białą sukienkę złączyć wraz z innymi kolorami, projektując ewidentnie nowy look.


Kolejne tematy

Sukienka rozwiana na wietrze

plakat
Nadchodzi wiosna, więc idealny czas, by zamienić garderobę na bardziej przystosowaną do wyższych temperatur. Najukochańsze kobiety! Mężczyźni mają do was olbrzymią prośbę – noście sukienki codzienne! Duża część facetów preferuje bardziej niewiasty w przewiewnych sukienkach niż w spodniach. I trudno się im dziwić, w końcu lekkie sukienki uwypuklają niewieście atuty. Taki strój jest swego rodzaju symbolem tej płci.
Twórca artykułu: Rufus
2018/07/12, 10:37:04