Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Militarystyczny styl nie tylko w wojsku

Styl wojskowy jest stylem zwykłym, prostym do pokazania. Każdego roku wraca on do świata mody aczkolwiek w coraz to nowatorskich odsłonach. Charakteryzuje się on ziemistymi kolorami takimi jak zieleń w całej gamie, beże, brązy, szarość czy czerń, a również śmiałymi akcesoriami z ćwiekami.
Odzienia wojskowe takie jak spódniczki czy też spodnie wojskowe charakteryzują się prostolinijnością i surowością. Też motywy wojskowe występują na torbach, kurtkach i innych dodatkach takich jak wojskowe guziki, skórzane pasy, szelki ubierane do spodni czy spódnic. Cieszą się one coraz lepszą powszechnością i są kojarzone z bojowością, indywidualnością czy też charyzmą.

Morowe Panny
Jeśli chodzi o polskie spodnie wojskowe to są one w głównej mierze jak nie zazwyczaj używane w wojsku polskim. Szyte są one z nader grubego i wytrzymałego na podarcia i przecierania materiału. W większości przypadków posiadają one pięć kieszeni, dwie boczne, dwie na udach zapinane na guzik oraz na prawym udzie jest podłużna kieszonka na nóż. Spodnie (dalej) te raczej służą wyłącznie żołnierzom, ale na naszym rynku jest dużo rodzaju spodni typu wojskowego, które zarówno mężczyźni jak i kobiety mogą ubierać. Należą do nich spodnie cargo.

Kolejne tematy

W świecie mody

Moda to bardzo intrygująca dziedzina... nie całkiem wiemy czego, ale trochę: świata sztuki, duży wycinek świata show biznesu, i zwyczajnie przemysłu. Modzie poddaje się mnóstwo ludzi, mimo że nie wszyscy mają choć cień pojęcia, o co w tym wszystkim gra się toczy.


Na ogół są to tak zwane spodnie bojówki. W całości są stworzone z bawełny, są lekkie i szerokie, w związku, z czym nie utrudniają ruchów. Posiadają sporo kieszeni i są uszyte na wzór spodni amerykańskich sił lądowych. Mogą je ubierać zarówno chłopcy jak i kobiety. Dzięki solidnemu a zarazem mięciutkiemu materiałowi sprawdzają się w rozmaitych warunkach zarazem tych ciężkich jak i codziennych.

Kolejne słynne spodnie wojskowe to spodnie >>> spodnie milo bdu. Wykonane są także w całości z bawełny i są bardzo precyzyjnie stworzone. Ich typowy rodzaj zawiera sześć kieszeni, które są bardzo pojemne. Rozporek zapinany jest na guziki, a przy pomocy taśm można je regulować w obwodzie, podobnie z resztą jak w przypadku spodni cargo. Zawierają wzmocnienia na wysokości kolan i na pośladkach w postaci pomocniczych warstw dzianiny.
2021/04/28, 12:27:03