Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

W jaki sposób optycznie przedłużyć własne nogi?

Długie nogi to marzenie każdej kobiety. Ale natura nie w każdym wypadku jest szczodra, dlatego o długość trzeba czasem zadbać na własną rękę. Oczywiście nie powstał jeszcze sposób na realne przedłużenie nóg, zawsze można się jednak postarać, by nogi chociaż robiły wrażenie dłuższych. Jakimi metodami jesteś w stanie optycznie wydłużyć dolne kończyny?


nogi
Przede wszystkim, powinnaś dobrać odpowiednie spodnie. Świetnie pod tym względem sprawdzają się modele eleganckie, tzw. kanty. Za pozytywny skutek odpowiedzialny jest pionowy pasek, który jest widoczny od dołu do góry nogawki (kilka przydatnych porad). Wszelkie inne spodnie z pionowymi paskami lub też długimi pionowymi zdobieniami powinny dać podobny skutek wizualny. Ponadto noś raczej spodnie z podwyższonym stanem, a unikaj biodrówek. Te ostatnie mogą wyglądać niezwykle interesująco, ale najlepiej pasują do pań, które już mają długie nogi. W przypadku, gdy chcesz je wydłużyć, trafniejszym wyborem są spodnie z podniesionym stanem, bo zmniejszają tułów a wydłużają nogi.


Duże znaczenie ma także dobór barw. Doskonałym wariantem jest założenie butów i rajstop w podobnym kolorze. Do tego dobierz spódnicę do kolan, która pokaże nogi (depilacja woskiem sprawdź cenę). Unikaj natomiast tak zwanych spódnic midi. Jeśli będą zakrywać prawie całe nogi, z pewnością nie uzyskasz pożądanego skutku wizualnego. W domu lepiej pozostawić także niektóre górne elementy kreacji. Z pewnością nie powinnaś zakładać luźnych koszul oraz bluzek.


Metoda na pajączka
Przede wszystkim takich, które wykraczają daleko za linię bioder. One również wydłużą tułów, a to efekt niepożądany. Na koniec miej też na uwadze, ze kiedy pragniesz szczególnie mocno wydłużyć optycznie nogi, bezkonkurencyjne będą szpilki. Nie bez powodu ubiera je tak duża liczba pań. Buty na szpilkach bardzo wyraźnie wizualnie rozciągają nogi. Powstrzymaj się jednak przed wkładaniem ich na każde wyjście gdyż to po prostu niezdrowe.
2019/10/07, 14:10:04