Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Moda w blogach

Kilka lat temu w naszym kraju zaczęły pojawiać blogi szafiarskie. To na nich każdy może podejrzeć modę eklektyczną, nie mieszczącą się w regułach, ale też proste stylizacje prosto z sieciówek. Obecnie wiele blogerek profesjonalnie zajmuje się modą.


Karta kredytowa na zakupy
Na początku blog modowy był tylko metodą na nawiązanie kontaktu ze światem i podzielenia się pasją do mody. Blogerki chwaliły się, co złowiły na wyprzedażach lub w ukochanych szmateksach. Czasami sukienki znanej firmy kupowały naprawdę za 2 zł. Umawiały się zjazdy, wymieniały się ubraniami, a od czasu do czasu znane firmy obuwnicza wysyłała jakiś drobiazg. Zjawisko stało się popularne tak mocno, że otworzyło się mnóstwo blogów, a najlepsze zmieniły się w zawodowe strony internetowe i przynoszą spore zarobki.

Dominują projektanci

W związku z tą ewolucją popularne blogerki nie tak często zakładają kurtki kupione na wyprzedażach, teraz interesujący są już światowej sławy projektanci. Wiele dziewczyn promuje odzież rodzimych marek i projektantów, wkraczających na rynek - szkolenia dress code. Blogerki kupują więc drogie ubrania, nie pamiętając już, jak dużą wartość miało kiedyś 5 zł podczas promocji w lumpeksie. Często oblegane i naturalnie wyczekiwane są pomysły projektantów dla popularnych sieciówek odzieżowych.

Kolejne tematy

Miejskie modelki, czyli moda z bloga

Kilka lat temu w Polsce zaczęły działać blogi szafiarek. To na nich każdy może podejrzeć modę zupełnie inną, nie mieszczącą się w regułach, ale też typowe stroje rodem z sieciówek. Obecnie wiele blogerek to już profesjonalistki.


Kobieta na zakupach
Sukienki czy buty światowych marek nie są produkowane masowo, a w modzie przede wszystkim ważne jest to, żeby odróżnić się od pozostałych. To na pewno pozytywna wiadomość, że w Polsce są już blogerki, które mają możliwość ubierać się ekskluzywnie.

Zawód: blogerka modowa

Blogerki, które odniosły sukces na swoich blogach, dzięki kreatywności i udanym fotografiom, jeżdżą po całym świecie jako twarze marki. Chodzą na pokazy mody razem z gwiazdami, odwiedzają każdy Fashion Week. Nie podejrzewały, że z blogerek pokazujących przypadkowe „outfity” staną się poważanymi modelkami, stylistkami - osobista stylistka poznań, czy też projektantkami mody. Gdy któraś z nich nosi sweter LadyM, można mieć pewność, że grupa fanek pójdzie do sklepu po taki sam.
2018/07/12, 10:37:05