Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Które stylizacje w garderobie dla mężczyzn będą zauważalne w roku 2014?

Nie tylko kobiety uwielbiają stylowo się ubrać na każdą okazję. Kolekcje ubrań mężczyzn często są lepiej zaopatrzone niż pań. Panowie, analogicznie jak i kobiety niezmiernie o siebie dbają. Manicure, systematyczne wizyty u fryzjera a także w siłowni wieńczą perfekcyjnie dopasowaną do swojego stylu ciuchy. A jakie nowiutkie trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na jakie sezony stworzyli już światowi dyktatorzy męskiej garderoby?

Zaskakujące, ale prawdziwe. Najnowsze trendy z pewnością trafią w gust odważnych mężczyzn. Wracają odważne barwy, zwłaszcza w przypadku górnej części odzienia. Dla mężczyzn (kliknij tu) firmy odzieżowe przygotowały naprawdę dużo nowych projektów.

Duża liczba panów ma ogromny dylemat, natomiast mianowicie, na jakie ubrania postawić na zimę. Kolejne propozycje różnią się między sobą, nierzadko diametralnie, ale panowie zawsze znajdują rozwiązanie perfekcyjne. Jak to się dzieje? Producenci sumiennie analizują wymagania i oczekiwania klientów płci męskiej, więc są w stanie w niedługim czasie spełnić wysokie stawiane przez nich wymagania. Mężczyźni są zachwyceni tym, co mogą spotkać teraz na rynku odzieżowym.

Moda męska
Szokującą kolekcję męską na jesień/zimę 2014 zaprojektował Thom Browne. Zbiór jest pełen fantazji i surrealistyczny. Tweedowe garnitury będące motywem przewodnim na jesień, prezentują klasyczny angielski styl. Surrealistycznymi dodatkami były zwariowane zwierzęce maski. Na tkaninach znalazły się delikatne kraty i szarości. Zestawienia zaprezentowane na modelach odbiegały od popularnych form i tradycyjnych proporcji. Na porę jesienną polecane są także koszulki z długim rękawem (przykłady zobaczysz tu: koszulki męskie z długim rękawem na stronie

Zatarcie wyraźnych różnic pomiędzy garderobą męska i damską stało się faktem. Męska moda nawiązuje do mody kobiecej - w kwestii wzorów, kolorów i fasonów. Taki duży wybór może spowodować nie mały mętlik . Ci odważni z pewnością podejmą wyzwanie i będą eksperymentować. Najważniejsze jest jednak to, żeby nie dać się zwariować i uważnie dopasować jeden idealnie pasujący do indywidualnej osobowości. Poczucie swobody powinno być tego najważniejszym wyznacznikiem.
2018/07/12, 02:55:02