Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Skuteczne sposoby na rośnięcie brody

Broda u mężczyzn nierzadko powoduje, że panowie wyglądają bardziej męsko i elegancko. Kobiety również nierzadko zwracają uwagę właśnie na mężczyzn z brodą. Do tego oszczędza się czas na codziennym goleniu oraz nie podrażania się skóry. Jednak, jeśli zastanawiasz się nad zapuszczeniem brody, winieneś wiedzieć, że potrzeba na to nieco czasu. Z dnia na dzień bezsprzecznie nie zaczniesz mieć kapitalnej, bujnej brody, dodatkowo pierwszy zarost może wcale nie wyglądać tak efektownie, jak byś chciał. Powinieneś więc uzbroić się w cierpliwość.

jak zapuścić brodę
A więc, jak zapuścić brodę? (przeczytaj przykłady) Najpierw wyznacz na to stosowny czas. Dobrym czasem będą na przykład wakacje, okres w którym nie musimy chodzić do pracy czy też na uczelnię. Jeżeli chodzi o szybkość rośnięcia brody, to niestety ciężko stwierdzić, jak wiele czasu będziesz na to potrzebować. U niektórych mężczyzn broda rośnie ogromnie szybko (tak jak u pań przykładowo włosy), zaś u innych ogromnie wolno. Aczkolwiek musisz sobie dać co najmniej 4 tygodnie. Po tym okresie Twoja broda na pewno będzie już bujniejsza i będziesz mógł przyznać jej odpowiedni kształt, pasujący do Twojej twarzy. Kształt brody jest ogromnie istotny, nie można po prostu o tak zapuścić brody oraz nie dbać o jej należyte przycięcie. Przypuszczalne, że podobają nam się przeróżne style zarostu, jednak nie w każdym będziemy prezentować się dobrze. Wybierzmy ten, który będzie najlepiej pasował do naszej twarzy, i w którym sami będziemy czuć się naprawdę poprawnie. Wybierając styl brody, weźmy pod uwagę też typ naszego zarostu. U każdego broda rośnie innym sposobem, jedni mają mocniej obitą brodę, inni natomiast sporo mniej. Jak powiada słynne przysłowie, powinno się mierzyć siły na zamiary.


Kolejne tematy

W jaki sposób prezentują się tendencje 2014 w modzie dla panów?

Pozujący chłopak
Dzisiaj mnóstwo chłopaków chce codziennie wyglądać modnie i elegancko. Czasy, kiedy chłopak miał w swojej szafie wyłącznie jeansy i kilka podkoszulków na szczęście zwykle są już wyłącznie wspomnieniem.

zadbany zarost
Gdy już zapuścisz brodę, pomnij żeby odpowiednio o nią dbać. Zaniedbana broda nie będzie wyglądać ani ładnie, ani rozbrajająco. W sklepach odnajdziemy specjalne kosmetyki, przeznaczone do pielęgnacji brody, takie jak balsamy czy też woski. Należałoby systematycznie je stosować dzięki nim Twoja broda będzie miękka w dotyku, błyszcząca i będzie znacznie lepiej się układać.
2018/12/10, 07:30:02