Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Skuteczne sposoby na rośnięcie brody

Broda u mężczyzn nierzadko powoduje, że panowie wyglądają bardziej męsko i elegancko. Kobiety również nierzadko zwracają uwagę właśnie na mężczyzn z brodą. Do tego oszczędza się czas na codziennym goleniu oraz nie podrażania się skóry. Jednak, jeśli zastanawiasz się nad zapuszczeniem brody, winieneś wiedzieć, że potrzeba na to nieco czasu. Z dnia na dzień bezsprzecznie nie zaczniesz mieć kapitalnej, bujnej brody, dodatkowo pierwszy zarost może wcale nie wyglądać tak efektownie, jak byś chciał. Powinieneś więc uzbroić się w cierpliwość.

jak zapuścić brodę
A więc, jak zapuścić brodę? (przeczytaj przykłady) Najpierw wyznacz na to stosowny czas. Dobrym czasem będą na przykład wakacje, okres w którym nie musimy chodzić do pracy czy też na uczelnię. Jeżeli chodzi o szybkość rośnięcia brody, to niestety ciężko stwierdzić, jak wiele czasu będziesz na to potrzebować. U niektórych mężczyzn broda rośnie ogromnie szybko (tak jak u pań przykładowo włosy), zaś u innych ogromnie wolno. Aczkolwiek musisz sobie dać co najmniej 4 tygodnie. Po tym okresie Twoja broda na pewno będzie już bujniejsza i będziesz mógł przyznać jej odpowiedni kształt, pasujący do Twojej twarzy. Kształt brody jest ogromnie istotny, nie można po prostu o tak zapuścić brody oraz nie dbać o jej należyte przycięcie. Przypuszczalne, że podobają nam się przeróżne style zarostu, jednak nie w każdym będziemy prezentować się dobrze. Wybierzmy ten, który będzie najlepiej pasował do naszej twarzy, i w którym sami będziemy czuć się naprawdę poprawnie. Wybierając styl brody, weźmy pod uwagę też typ naszego zarostu. U każdego broda rośnie innym sposobem, jedni mają mocniej obitą brodę, inni natomiast sporo mniej. Jak powiada słynne przysłowie, powinno się mierzyć siły na zamiary.


Kolejne tematy

Przystojny facet nie może nie być ogolony! Zobacz nasze podpowiedzi

mężczyzna
Przystojny facet nie może nie być ogolony - stwierdzenie to cały czas trzyma aktualność w przypadku bardzo dużej części naszych mężczyzn. Rzecz jasna nie mówimy tu o sytuacjach, kiedy ktoś posiada ładnie utrzymane brodę i wąsy. Także niewielki, parudniowy zarost w niejednej sytuacji dodaje panom stanowczości i atrakcyjnego wyglądu. Jednak w codziennych okolicznościach, a co więcej przy ważnych wydarzeniach, zaniedbana, nieogolona twarz wygląda niezbyt dobrze.

zadbany zarost
Gdy już zapuścisz brodę, pomnij żeby odpowiednio o nią dbać. Zaniedbana broda nie będzie wyglądać ani ładnie, ani rozbrajająco. W sklepach odnajdziemy specjalne kosmetyki, przeznaczone do pielęgnacji brody, takie jak balsamy czy też woski. Należałoby systematycznie je stosować dzięki nim Twoja broda będzie miękka w dotyku, błyszcząca i będzie znacznie lepiej się układać.
2018/12/10, 07:30:02