Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Sprezentuj fajną bieliznę swojej partnerce

Jak spać, żeby się wyspać
Drodzy Panowie, jeżeli do tej pory sądziliście, że damy waszych serc lubią ładnie wyglądać tylko za dnia, no to muszę pomóc wam przejrzeć na oczy: coraz chętniej kobiety równie atrakcyjnie chcą wyglądać idąc spać. I nie mowa tu o jedwabnej bieliźnie, którą kupujecie Paniom na konkretną okazję, ale również tę wydawałoby się zwykłą, która po prostu dobrze się nosi. Bowiem każda kobieta ma swoje szczególne ciuszki, do spania.

Niegdyś kobiety na okrągło nosiły gorsety. Były one stałym elementem wyglądu. I nic to, że kobiety ledwo trzymały się w nich na nogach, miały pościskane żebra, a poza tym były utrapieniem dla służących, które bez przerwy musiały je zawiązywać. Na szczęście ta niepraktyczna moda odeszła w zapomnienie i jeśli nosimy gorsety to tylko dla przyjemności. Dziś też mają one służyć podkreśleniu tali. Pewnie nie są zbyt wygodne, ale idealne spełniają swoją rolę.

Wciąż tradycyjnym elementem nocnej garderoby są piżamy . I to się chyba szybko nie zmieni. Ileż to razy każda z nas ubierała się w ukochaną flanelową piżamę i wraz z kubkiem aromatycznej herbaty zakopywała się pod kocem w towarzystwie książki.

Kolejne tematy

Nowe trendy

Mody ciągle się zmieniają. Jakby tak popatrzeć na to z dystansem, może zdawać się to kuriozalne, że co roku pojawiają się inne zasady dotyczące tego, co jest ładne.


Inną opcją są tzw. koszulki do spania , które pewnie mnożą się w nie jednej kobiecej szafie. Zwykle funkcję takiej piżamy spełnia któraś z koszulek naszego mężczyzny, do której wystarczy dorzucić leginsy i mamy komplet do spania zrobiony.

Kształtować nasze kształty można całkiem przyjemnie. Jasne, że nie jest to efekt na stałe, ale dla tych, które nie lubią męczyć się na siłowni, rozwiązanie idealne. Już dawno skończył się czas babcinych gaci, które zniekształcały sylwetkę. Dziś nawet bielizna wyszczuplająca potrafi być przykuwająca spojrzenie, więc bez względu na ilość ubzduranych krągłości, zawsze i wszędzie będziemy czuć się piękne. No chyba, że naszym facetem jest Hugh Grant – wtedy można się poświęcić, ale to już inna historia. http://www.jagna.pl/bielizna-korygujaca-c-50.html http://www.jagna.pl/bielizna-nocna-koszulki-i-halki-c-67_27.html http://www.jagna.pl/bielizna-nocna-pizamy-c-67_69.html
2018/07/12, 10:40:28