Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Obuwie sportowe – do ćwiczeń, jak i do bycia modnym

Epoka, gdy adidasy kojarzone były wyłącznie ze sportowym, raczej atrakcyjnym obuwiem minęły raz na zawsze. Dzisiaj wiele adidasów nie tylko atrakcyjnie wygląda, lecz także posiada konkretne i innowacyjne rozwiązania, dzięki którym są one idealne zarówno do chodzenia w codziennych stylizacjach, jak również do uprawiania sportu. Poniżej znajduje się krótki opis modeli adidasów, które w ostatnich miesiącach cieszą się ogromną popularnością.

1. Buty nike free 5.0. W przypadku obuwia wyprodukowanego przez Nike, warto wiedzieć co konkretnie oznacza liczba umieszczona przy nazwie (buty nike free 5.0). Jest to informacja na temat stopnia amortyzacji wg. własnej skali tej firmy. Skala ta bazuje na następującym założeniu: liczba 10 w tej skali odpowiada stopniu amortyzacji, jaki ma tradycyjne obuwie biegowe. Liczba 0 na tej skali
buty sportowe
symbolizuje amortyzację, którą posiada goła stopa. Analogicznie, liczba 5 umieszczona w nazwie mówi nam, iż but ten posiada „połowiczną” amortyzację. Obuwie te będzie więc odpowiednie podczas biegania dla tych osób, którzy chcieliby biegać w odrobinę bardziej naturalny sposób. Naturalny pod tym kątem, że chcieliby „poczuć” stopą to, że biegną; to, po jakim typie podłoża i tak dalej. Nie poczuje się tego w typowym obuwiu biegowym, które posiada wyższą skalę amortyzacji (nike air max command).

Kolejne tematy

Propozycje obuwia clarks - nowe rozwiązania

Clarks- najwyższe standardy
Poszerzające się nadal marki obuwnicze ciągle wprowadzają do swych propozycji unowocześnione modele, jakie są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Doskonale dostosowany asortyment trafia na podatny grunt i jest chętnie rekomendowany przez osoby zamawiające.


2. Inną serią obuwia, często rozpoznawalną na podstawie swojego wyglądu, są tak zwane air maxy. Słyną one z wbudowanej poduszki powietrznej, którą firma Nike wymyśliła ponad 40 lat temu! Poduszka powietrzna jest nie tylko widoczna w budowie buta, ale można ją również rzeczywiście poczuć nosząc buty z tej serii. Cała seria jest bardzo rozbudowana i obecnie posiada wiele różnych modeli.

Wskazać tu należy m.in. cieszące się dużą popularnością buty nike air max 1 (oferta na buty nike air max 1), jak również nike air max command, wyróżniające się tym, że poduszka powietrzna nie jest zamontowana tylko pod piętą, ale na całej powierzchni podeszwy buta.

3.

Masz chęć uzupełnić swoje zakładki o następną nieszablonową pozycję? Jeśli tak, to naprawdę zalecamy ten portal (http://www.germanoptiker.pl/salon/optyk-stargard) - kliknij a się nie rozczarujesz.

Buty adidas la trainer charakteryzują się nowatorskim i bardzo modnym wyglądem Nawiązuje on do obuwia, jakie nosili uczestnicy Igrzysk Olimpijskich w 1984 roku. Buty te, ze względu na oryginalny wygląd, wiele osób nosi zarówno „na co dzień” – szczególnie osoby ceniące wygodę oraz komfort. Buty te można również z powodzeniem stosować podczas uprawiania sportu – dzięki 3 korkom na pięcie, dopasowują się one do najbardziej odpowiedniego w danym momencie poziomu amortyzacji.
2022/07/30, 08:19:03