Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Modna bielizna na nadchodzący sezon

Coraz bliżej wakacje, zatem pojawia się odwieczny problem – co na siebie włożyć na plaży? Jakie stroje kąpielowe są aktualnie w modzie? Jakie kroje bielizny są w tym sezonie trendy? Jak zakryć pulchności? Problemy rozwiążesz, czytając ten króciutki artykuł.
Stroje kąpielowe od Reserved
Tego lata do lamusa odejdą stonowane i ponure kolory. Na plażach będą królować pastele i zabielone kolory! Jeżeli zobaczysz w sklepie zmysłowe stroje kąpielowe w barwach pastelowego różu, kwiatów chabru, mięty i soczystych pomarańczy - bierz od razu! Jazzy będą też wszelkiego rodzaju motywy geometryczne i futurystyczne. Szczególnie zwróć uwagę na wyraziste motywy nazywające się ‘carven’. Do mody wracają marynistyczne wzory. Uwaga! Triumfalny comeback zaliczają też desenie retro!

Kolejne tematy

Ubrania do pracy - co wybrać?

kobieta w drodze do pracy
Sukienki są doskonałe na każdą okazję, gdy ubierzemy do nich bolerko i buty na szpilce, przemienią nas w pewne siebie bizneswoman, natomiast, gdy włożymy sweterek i balerinki, możemy śmiało wybrać się z przyjaciółką na lunch.


W świecie mody zauważa się ostatnio boom na projekty zakrywające wybujałe kształty ciała. Rozchwytywana jest bielizna wyszczuplająca, a kobiety o dużych kształtach czy z brzuszkiem naprawdę mają bogaty wybór mody na plażę. W sprzedaży są zatem kostiumy z luźnym suknem do pasa, zakrywające odrobinę więcej aniżeli zwykłe bikini.
1 2