Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Jakie mamy typy portfeli? Jaki portfel jest dobry do sytuacji oficjalnych, a jaki do tych luźniejszych?

Póki światem całkowicie nie będzie rządził pieniądz elektroniczny, to portfel wciąż będzie jednym z najważniejszych dodatków dla każdej z pań jak również każdego mężczyzny. Niezależnie też od tego, czy jest pełen pieniędzy, a może jednak pusty, powinien być mocny, trwały jak i praktyczny. Niezbędne jest także, aby się po prostu podobał, w końcu wszyscy lubimy mieć ładne, gustowne rzeczy.


poznaj pełną gamę produktów
Szczególnie odnosi się to do kobiet, gdyż która pani nie lubi mieć ładnego portfela, takimi modelami okażą się z pewnością portfele damskie skórzane. Dużo osób posiada portfel klasyczny, tak zwany portfel-kopertówka. Najczęściej są to portfele skórzane lub z materiału, jaki imituje skórę. Najczęściej jest podłużny, prostokątny, lecz są i modele kwadratowe. Zapięcie jest na zamek albo na zatrzask, jednak spotykane są takie na bigiel albo magnes (jest sporo różnych wersji).

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na ten temat? Zapraszamy Cię więc po inne wątki tu (https://jagna.pl/bielizna-korygujaca-body-korygujace-c-50_309.html) - wejdź w link i przejdź do następnej strony pełnej zajmujących postów.Jest na pewno dobry dla osób, które normalnie ubierają się klasycznie, elegancko, zaś sportowe ciuchy wkładają niesamowicie rzadko. Wiele ludzi, szczególnie kobiet, zamiast takich portfeli używa aktówek. Dostępne są ich przeróżne typy, ale aktówki damskie są także coraz bardziej popularne. Dosyć popularne są również portfele w typie sportowym. Często używają je osoby, wśród których nie występuje żaden dress code, dlatego na co dzień mogą nosić się bardziej luźno. Są to portfele zrobione z przeróżnych surowców, jak nylon, cordura, natomiast rzadziej spotykane są portfele ze skóry, jakie różnią się od rodzajów klasycznych różnego rodzaju kolorami i wzorami.


Wiele takich portfeli jest odporna na wodę, standardowo są też wytrzymalsze oraz odporne na uszkodzenia. Zapięcie sportowej wersji portfeli jest trochę mocniejsze i dokładniejsze, gdyż zatrzasków znajduje się tam więcej, a zamek jest mocniejszy. To jaki portfel kupimy zależy, w jakiego typu sytuacjach będziemy go potrzebować, bo tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, by mieć różnorakie rodzaje. Jak przykładowo w pracy trzeba chodzić w garniturze, to wiadomo, iż portfel wybieramy do rodzaju ubioru, jednak po skończonej pracy, kiedy można ubierać się bardziej luźno, to możemy przerzucić się na bardziej sportowy styl. Jak widać wszystko zależy od sytuacji, z tego też względu nie możemy być niewolnikiem jednego portfela.
2019/07/08, 07:09:03