Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Woda toaletowa z kolekcji Dior Fahrenheit – nieziemski zapach dla pewnego siebie a także silnego faceta

Dobierając zapach dla siebie, kierujemy się własnymi upodobaniami i także co uważamy, że dla nas jest najistotniejsze. Większość perfum posiada skomplikowane aranżacje zapachowe, niekoniecznie zawsze pasujące do siebie i powodujące pożądanie ze strony płci przeciwnej. Woda toaletowa Dior Fahrenheit jest znakomitą kompozycją zapachową dlakażdego z mężczyzn.

Mężczyzna
Dior Fahrenheit jest kompozycją zapachową skomponowaną dla mężczyzn pragnących zapachu który pozwoli pobudzić pożądanie kobiet i podkreśli ich osobowość. Woda toaletowa Dior ma niezwykle dobrane zapachy gałki muszkatołowej, cydru, lawendy, rumianku, jaśminu, drzewa sandałowego oraz dużo innych komponentów dających możliwość na uzyskanie doskonałego efektu, tak aby zwrócić uwagę niemal wszystkich kobiet. Każdy mężczyzna używający Dior Fahrenheit będzie potrafić czuć się pewnym siebie w bezpośrednim kontakcie z płcią przeciwną.

Ciągle utrzymujący się, intensywny zapach da możliwość pełnego komfortu przez cały dzień. Bez znaczenia na wykonywany zawód, prawdziwy mężczyzna musi wzbudzić zainteresowanie, a wręcz wprowadzić nutkę tajemniczości wokół swojej osoby, w tym przypadku jednym z elementów mających wpływ na to jest woda toaletowa. Dodatkowo zapach Dior Fahrenheit jest idealnie zaaranżowaną kompozycją kilkunastu innych zapachów zapewniających niesamowite odczucie świeżości. Niezwykły stożkowy kształt flakonika nie tylko jest łatwy w codziennym użytkowaniu, ale także do tego świetnie wygląda na półce z kosmetykami.

Idealnie skomponowana kombinacja cydru i lawendy, pozwala na o wiele dłuższe utrzymywanie się zapachu, jaśmin połączony z nutą gałki muszkatołowej rozbudzi wyobraźnię kobiety, rumianek naturalnie łagodzi temperament nawet najbardziej silnego mężczyzny sprawiając iż płeć przeciwna odkryje również tą bardziej uczuciową stronę swojego wybranka.


Kolejne tematy

Przystojny facet nie może nie być ogolony! Zobacz nasze podpowiedzi

mężczyzna
Przystojny facet nie może nie być ogolony - stwierdzenie to bez przerwy trzyma aktualność w przypadku zdecydowanej większości naszych mężczyzn. Oczywiście nie mówimy tu o sytuacjach, gdy ktoś posiada wypielęgnowane wąsy czy brodę. Również nieduży, parudniowy zarost w wielu sytuacjach dodaje panom stanowczości i atrakcyjności. Jednak w codziennych okolicznościach, a tym bardziej przy ważnych wydarzeniach, zarośnięta, nieogolona twarz wygląda niechlujnie.

Mężczyzna
Dior Fahrenheit to zapach dla prawdziwych mężczyzn, pragnących zachować zapach w każdej porze dnia pracy. Woda toaletowa Dior niezawodna jest w niemal każdej sytuacji, nie tylko w przebywaniu z kobietami, ale również z innymi osobnikami płci męskiej, dając możliwość na jeszcze większą pewność siebie. Zestawienie wielu zapachów skutecznie zapobiega nudnemu aromatowi popularnych i tanich perfum.

Mężczyzna, który oczekuje zainteresowania, lub przynajmniej zwrócenia na swoją osobę uwagi, z pewnością musi skorzystać z wody Dior Fahrenheit, ponieważ rozbudza ona wyobraźnię niemal każdej kobiety. Specjalny forma pojemnika idealnie wygląda na półce z kosmetykami. To właśnie pewność siebie i idealnie dobrany zapach ma być domeną każdego przedstawiciela płci męskiej.
2018/07/10, 07:18:02