Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

W jaki sposób się ubierać, żeby prezentować się szczuplej?

Która z nas nie chciałaby odjąć sobie kilku zbytecznych kilogramów bez dużego wysiłku? Odpowiedź będzie prosta i wszystkie ją znamy. Oto kilka prostych trików, jakie bez wyciskania siódmych potów odejmą naszym niewieścim kształtom trochę nadmiaru.

ubrania, ciuchy
Wielkie torby. Panie uwielbiają torebki, do ich zakupu nie musimy żadnej z nas nagabywać. Jeśli jednakże chcemy wyglądać smuklej, powinniśmy przestawić się na duże torby zamiast ukochanych niewielkich czarnych. To prosty trik, jaki polega na odwróceniu uwagi rozmiarem torby od większych bioder lub okrągłego brzuszka. Działa tutaj reguła przeciwieństwa. Paski, ale które? Zdecydowanie pionowe. Poziome przynoszą efekt wprost odwrotny od wyczekiwanego. Optycznie wydajemy się szersze razem z biegiem rozwijania się linii.

Kolejne tematy

Jak korzystnie się zaprezentować na rozmowie o pracę i na co dzień?

Moda dla mężczyzny
Odzież również mężczyznom mogą sprawić zakłopotanie. Też chcą mieć swój własny styl. Co ważniejsze, liczy się dla nich dopasowanie i czucie się komfortowo w danym stroju. Za to sen z powiek spędzają im tak ważne wydarzenia, jak na przykład rozmowa o pracę. Jak się wtedy ubrać?


Pionowe, jak łatwo się domyślić, nie poszerzają, a przedłużają w górę, a więc wyglądamy na szczupłe i wysokie. Mało tego lepszy rezultat dają paski szerokie niż wąskie. Kolory czarne dają wrażenie większej smukłości. Jasne natomiast pogrubiają. Powody wydają się logiczne. W jasnych kolorach trudno przeoczyć każdą wypukłość, zaś w ciemnych to oraz owo może podczas nieprzychylnych oględzin umknąć. Interesującym połączeniem są sukienki lub bluzki w zestawie dwóch kolorów – białym i czarnym. Biały w środku, z kolei przy linii talii czarny i gruby. Daje to optyczne zwężenie. To idea dla kobiet, które potrzebują wizualnie zwęzić swoją talię oraz przybliżyć się do ideału klepsydry. Należy poszukać butiku oferującego odzież XXL- przykładowy dostępny tu: odzież xxl.

szafa, garderoba, ubrania
Spódniczki oraz spodnie. Dla pań narzekających na zbyt rozbudowane biodra rekomenduje się spódniczki o niskim stanie i rozkloszowane .

Zaabsorbował Cię ten tekst? Kliknij i sprawdź firmowe nadruki na odzieży szybko, tu jest coś, co z pewnością także jest wartościowe.

Nazbyt obcisłe oraz o wysokim stanie tylko zaakcentują rozmach natury w owym miejscu niewieściej sylwetki. Spodnie z kantem także wyszczuplają sylwetkę. Do rurek zaś rekomenduje się buciki długie lub masywne, tak aby wyrównały stosunki między cięższymi udami i biodrami a dołem figury. Jeśli idzie o rozmiar ubrania nie mogą być przyciasne. Wybierz zatem kurtki dla puszystych jak również koszule męskie XXL . Odpowiednio dobrany strój potrafi zdziałać cuda oraz poprawić samą naturę. W jaki sposób się ubierać, aby wyglądać szczuplej? Teraz już wiesz, zatem działaj! -
2022/10/26, 14:19:05