Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Interesujące i różnokolorowe dodatki

Kolorowy akcent w codziennej stylizacji może kompletnie odmienić styl całego stroju. Dodatki w przyciągającym uwagę kolorze albo kształcie skupiają spojrzenia, ale mogą też dużo powiedzieć o osobie, jaka je nosi.


Praktycznie oraz charakterystycznie.

kobiety w okularach słonecznych
Okulary przeciwsłoneczne kojarzą się zwłaszcza z latem, ale można je oczywiście zakładać bez względu na porę roku. Choć z pewnością nie zaliczają się do nieczęsto spotykanych dodatków, to na przekór pozorom wcale nie muszą być sztampowe. Okrągłe lenonki, klasyczne bądź z biżuteryjnym zdobieniem – wszystko zależy od tego, jaki styl ubioru lubimy. Osoby, które chcą odznaczyć się z tłumu, mogą postawić na oprawki w rażących kolorach albo wybrać ciekawy deseń, jak np. paski, kropeczki lub serduszka.

Zwolenniczki tego ostatniego wzoru bez kłopotu znajdą także oprawki w tym kształcie. Naturalnie okulary (http://www.rajsoczewek.pl/przeciwsloneczne?filtr=10000,12) słoneczne to nie jedyny użyteczny dodatek, który może wskazywać na charakter ich właścicielki. Tak samo dobrze zadanie to zrealizuje torebka. Przyjęło się, że te na lato powinny być pastelowe, z kolei zimą chętniej sięgamy po torebki brązowe bądź czarne. Dobrze jednakże mieć na uwadze także bardziej odważne barwy bądź zabawny wzór. W ten sposób nudny dodatek będzie interesującym elementem ubioru.


Coś dla panów

Jednym z zasadniczych elementów garderoby każdego eleganckiego mężczyzny jest na pewno garnitur. Co prawda trudno z nim poszaleć, jeśli chodzi o kolory, lecz można nieco ten oficjalny strój ożywić, na przykład krawatem. Coraz częściej też wykorzystuje się butonierkę, a zatem niewielką dziurkę w klapie marynarki. Dawniej przyozdabiano ją kwiatem, aktualnie jego miejsce zajmują pinsy, zatem eleganckie znaczki, jakie także dostępne są w wielu sklepach z dodatkami dla mężczyzn- . Oprócz tego możemy też wybrać pinsy na zamówienie.


modna marynarka
Na szczególnie uroczyste okazje mężczyźni mogą wybrać spinki do mankietów, które wcale nie muszą być sztampowe i mogą mieć kształt nawiązujący do hobby osoby je noszącej. Dobrze przy tym nadmienić, że pinsy na zamówienie również można dostosować do tego, czym trudni się mężczyzna ozdabiający takim sposobem garnitur. Jak się okazuje, nawet formalny ubiór można trochę ożywić oraz przełamać jego charakter, a sposobów jest wiele. Oczywiście należy pamiętać o umiarze – pinsy wkładane do pracy powinny być stonowane- .
2020/01/13, 10:15:06